Nie Przegap! Specjalna akcja na Dzień Dziecka z ekologiczną grą i konkursem dla Twojego Malucha!

Ruszyła nowa edycja kampanii mleczek Łaciatych. W ramach akcji, z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych czeka ekologiczna gra edukacyjna i specjalny konkurs z nagrodami!

Dzień Dziecka z ekologiczną grą edukacyjną i zabawnym konkursem
Dzieci zdobywając punkty w grze pomagają także swoim rówieśnikom z placówek opiekuńczych. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Mleczka smakowe, gry i konkurs

Dzień Dziecka może być połączeniem zabawy i nauki. Interesującą akcję promującą smakowe mleczka Łaciate uzupełnioną elementami edukacyjnymi proponuje Mlekpol.

Marka przygotowała ekologiczną grę edukacyjną oraz konkurs dla najmłodszych. Grając w grę, mali konsumenci dowiedzą się więcej o negatywnych skutkach zaśmiecania planety i sprawią, że dzieci z domów dziecka otrzymają wyjątkowe prezenty.

Zbieraj śmieci, wygrywaj, pomagaj

Na stronie https://grajwlaciate.pl/ dostępna jest już nowa wersja zręcznościowej gry edukacyjnej, w której zwierzęta z opakowań mleczek zbierają śmieci porzucone przez ludzi. Satysfakcja z wyniku jest tym większa, że każde 50 tys. zdobytych punktów to nagroda dla wychowanków placówek opiekuńczych.

Dzięki grze on-line nie tylko edukujemy najmłodszych na temat konsekwencji śmiecenia, ale także uwrażliwiamy ich na los drugiego człowieka, w tym wypadku rówieśników przebywających w domach dziecka. To dwuwymiarowe działanie udało nam się zawrzeć w niezwykle atrakcyjnej dla maluchów formie, w której trzeba wykazać się szybkością i refleksem – mówi Dorota Grabowska, kierownik działu marketingu SM Mlekpol.

W konkursie wygrywaj nagrody!

Na graczy, poza radością z zabawy i pomagania, czeka także minikonkurs ze 130 nagrodami. Jego zasady są bardzo proste. Po skończonej grze wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Jaki nowy smak mleczka Łaciate byś stworzył i jaka postać by na nim widniała?”.

Wygrać można doładowania w kwocie 20 zł, które można przeznaczyć na zakup gier i aplikacji. Marka podała, że kampania promowana będzie przez influencerów na TikToku.

Na drugim etapie kampanii - Loteria Back to school

Na kolejnym, drugim etapie kampanii promocyjnej mleczek smakowych Łaciatych, który będzie rozgrywany jesienią, wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w loterii.

Wystarczy, że kupią 3 mleczka smakowe Łaciate, zachowają paragon, a na stronie zarejestrują go wraz z kodem z opakowania. Codziennie do wygrania będzie konsola Steam Deck oraz doładowanie portfela Steam w kwocie 70 zł.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.