Najlepsza akumulatorowa kosiarka do trawy z Lidla: przegląd modeli Parkside

Chcesz poznać tajniki dobrej jakości i przystępnych cen oferowanych przez Lidl? Lidl nie tylko oferuje różne produkty codziennego użytku, ale również narzędzia i sprzęt ogrodowy, w tym kosiarki. W tym artykule przyjrzymy się kosiarkom z Lidla, które zaskakują swoją ceną i jakością. Sprawdzimy, czy te kosiarki mogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających ogrodników i czy mogą konkurować z innymi znanymi markami.

 kosiarka do trawy z Lidla
Jaką kosiarkę akumulatorową z Lidla wybrać? fot. Adobe Stock
Reklama

Akumulatorowa kosa i podkaszarka Parkside

Podkaszarka i kosa do zarośli Parkside PPFSA 40-Li A1 to wszechstronne narzędzie ogrodowe. Ułatwia podkaszanie chwastów i zarośli, co sprawia, że jest świetnym pomocnikiem w codziennych pracach w ogrodzie. Działa na wydajnych akumulatorach PARKSIDE X 20 V PAPS. Dzięki aplikacji Lidl Home możemy dostosować urządzenie do naszych potrzeb i śledzić jego pracę.

akumulatorowa kosa parkside
Kosa akumulatorowa Parkside fot. Lidl

Silnik bezszczotkowy w tym urządzeniu oznacza długą żywotność i małe zużycie energii. Kosiarka ma pas nośny z szybkim systemem rozpinania dla wygody użytkowania. Posiada również uchwyt z powłoką Softgrip, który jest regulowany pod kątem wysokości i kąta. Dodatkowo kosiarka jest kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami z serii PARKSIDE X 20 V Team. Do zestawu dołączone są akcesoria takie jak: metalowy nóż, nóż z nylonową szpulą, pas nośny, dwa klucze sześciokątne i kieszeń na akcesoria. Pamiętaj jednak, że akumulator i ładowarka nie są dołączone do zestawu.

Akumulatorowa kosa i podkaszarka Parkside 2w1, PPFSA 40-Li A1 jest dostępna w atrakcyjnej cenie 549 zł. Ta propozycja jest niezwykle atrakcyjna ze względu na doskonałe możliwości i efektywność tego urządzenia. Co więcej, aby uczynić zakup jeszcze bardziej atrakcyjnym, Lidl oferuje bezpłatną dostawę tego produktu. Dzięki temu możesz skorzystać z tej znakomitej oferty bez obaw o dodatkowe koszty związane z przesyłką. Pamiętaj jednak, że dostawa nie obejmuje akumulatora i ładowarki — te musisz zakupić oddzielnie.

Akumulatorowa kosiarka Parkside do trawy: Lekka i kompaktowa, idealna dla małych ogrodów

Kosiarka akumulatorowa Parkside PRMHA 20-Li B2 to lekka, zwrotna i kompaktowa maszyna, idealna do trudno dostępnych miejsc. Doskonale sprawdzi się w małych ogrodach i ogródkach z przodu domu o powierzchni do 50 m². Można łatwo regulować wysokość koszenia dzięki centralnemu, 3-stopniowemu ustawieniu, dostosowując ją do terenu. Dodatkowo kosiarka posiada praktyczny nóż do mulczowania, który pozwala na natychmiastowe wykorzystanie skoszonej trawy jako nawozu.

kosiarka parkside
Kosiarka akumulatorowa Parkside PRMHA 20-Li B2 fot. Lidl

Ta kosiarka ma solidną obudowę z lekkimi kołami, co sprawia, że jest łatwa do manewrowania. Można ją także składać, co oszczędza miejsce podczas przechowywania. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami z serii PARKSIDE X 20 V Team. Należy jednak pamiętać, że w zestawie nie ma akumulatora ani ładowarki. Jeśli chodzi o parametry techniczne, kosiarka ma szerokość cięcia 22 cm, regulowaną wysokość koszenia od 30 do 50 mm i prędkość obrotową 6000 min⁻¹ w trybie jałowym. Czas pracy z akumulatorem o pojemności 4Ah wynosi około 30 minut, co powinno wystarczyć do większości małych i średnich ogrodów. Akumulatorowa kosiarka do trawy PRMHA 20-Li B2 kosztuje 449,00 zł i obejmuje darmową dostawę. 

 Akumulatorowy wertykulator i aerator PLVA 40-Li B1: Zadbaj o swoją trawę jak profesjonalista

Akumulatorowy wertykulator i aerator PLVA 40-Li B1 to świetne dwufunkcyjne urządzenie do dbania o trawniki. Dzięki łatwo wymienialnym walcom roboczym ten model połączył funkcje wertykulatora i aeratora, umożliwiając skuteczne i profesjonalne utrzymanie trawnika w doskonałym stanie. Ta kosiarka z nowoczesnym silnikiem 40 V bezszczotkowym działa dłużej — nawet do 30% więcej niż zwykłe kosiarki. Nie wymaga też konserwacji, co zapewnia jej płynną pracę. W zestawie dostajemy wałek z 10 nożami do ożywiania trawnika i wałek z 44 giętkimi szponami stalówkowymi do usuwania mchu i zbitej trawy.

akumulatorowy wertykulator parkside
Akumulatorowy wertykulator i aerator z Lidla fot. Lidl​​​​​​

Ta kosiarka ma centralną regulację głębokości roboczej w 4 zakresach i opcję transportu, co ułatwia jej obsługę. Wygodna rękojeść z regulacją wysokości i miękką powłoką zapewnia komfort podczas użytkowania. Mocna obudowa z wytrzymałego tworzywa sztucznego i tylne koła zapewniają stabilność urządzenia podczas pracy.

Za 849,00 zł otrzymujesz nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenie, ale także uchwyt ścienny i materiały montażowe, które umożliwiają wygodne przechowywanie. Dodatkowo Lidl oferuje bezpłatną dostawę tego produktu, co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Należy jednak pamiętać, że w zestawie nie ma akumulatora ani ładowarki.

Porównanie wszystkich trzech modeli: Która kosiarka będzie najlepsza dla Ciebie?

Lidl oferuje trzy akumulatorowe urządzenia Parkside dla ogrodników:

  • Kosa i podkaszarka 2w1, PPFSA 40-Li A1, to wszechstronne narzędzie do pielęgnacji trawników i zarośli za 549 zł.
  • Kompaktowa kosiarka do trawy PRMHA 20-Li B2, idealna do małych ogrodów, z funkcją mulczowania kosztuje 449 zł.
  • Wertykulator i aerator PLVA 40-Li B1, za 849 zł, pozwoli utrzymać trawnik w doskonałym stanie poprzez usuwanie mchu i sfilcowanej trawy.

Porównując te trzy modele, możemy zauważyć, że każda z nich została zaprojektowana do spełnienia różnych potrzeb pielęgnacji ogrodu. Wybór między nimi zależy od wielkości i stanu Twojego ogrodu. Wszystkie te urządzenia oferują wysoką jakość, zaawansowane technologie i komfort obsługi, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla każdego ogrodnika.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama