Mój Empik już nieaktywny. Nadeszły wielkie zmiany!

Empik zdecydował. Karta Mój Empik przestanie działać. Od dziś na klientów czeka coś lepszego!

Reklama

Empik Premium Free

Sieć Empik wprowadziła nową usługę. Aktywna jest już od dzisiaj – 2 września. Jeżeli korzystałeś z karty Mój Empik, powinieneś wiedzieć, że straciła już ważność, a Ty automatycznie stałeś się członkiem Empik Premium Free. Usługa powstała w zastępstwie za tamten program. Dołączyć może każdy nowy użytkownik i klient Empiku. Dzięki Empik Premium Free korzystać można z darmowych dostaw do Paczkomatów i punktów odbioru paczek.

W Empiku zamawiać można artykuły z wielu kategorii, ale dominuje kultura i rozrywka. Dostępne są m.in. książki, gry planszowe, komputerowe i inne, akcesoria komputerowe, zabawki, audiobooki, filmy i albumy muzyczne. W sklepie nadal można znaleźć wiele artykułów szkolnych, niezbędnych do uzupełnienia wyprawki.

Rabat Empik. Sprawdź gazetkę!

Empik promocje. Jakie jeszcze korzyści z Empik Premium Free?

Nowy program to nie tylko darmowe dostawy, ale też szczególne promocje. Teraz kupując produkt z kategorii książka, muzyka lub film, można drugi produkt kupić o połowę taniej. Niedługo spodziewać można się również oferty specjalnej. Niektóre obowiązują zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet i w aplikacji mobilnej.

Klienci sieci Empik korzystać mogą też z aplikacji Empik Go. Dzięki niej, mogą zwrócić towar bez fizycznego paragonu w ciągu 30 dni. Już od 7 września dzięki aplikacji będzie można skorzystać rabat 5% na wszystkie produkty nieprzecenione. Użytkownicy aplikacji mogą korzystać też z 200 darmowych e-booków oraz tysięcy podcastów. Brzmi bardzo atrakcyjnie!

Sprawdź premiery kulturalne w Polomarket!

O czym warto pamiętać?

  • Minimalny koszt zamówienia to 40 zł.
  • Dostawa kurierem do domu możliwa jest tylko dla klientów płatnego programu Empik Premium.
  • Zamówienia można składać poprzez Empik, ale też inne punkty/ sklepy, które mają ofertę na stronie empik.com oraz należą do grupy Premium.

Empik. darmowa dostawa

Nowa usługa jest odpowiedzią na trendy ostatniego czasu. Klienci polubili zakupy online, a dzięki darmowej dostawie będą mogli robić je częściej. Zakupy bez wychodzenia z domu mogą być też bezpieczniejsze i szybsze. Na początku pandemii Empik uruchomił darmowe dostawy przez Empik Premium, okazało się, że wzbudziły tak duże zainteresowanie, że zdecydowano się na wprowadzenie Empik Premium Free.

Zobacz promocje na książki dla dzieci w Intermarche!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama