Mega wyprzedaż w Biedronce: 50% rabatu na odzież, obuwie i dodatki!

Modne tekstylia i dodatki w Biedronce teraz aż 50% taniej! Zdradzamy sekrety gorącej promocji dyskontu. Nie przegap tej okazji. Zobacz co, na Ciebie czeka!

Biedronka promocje
wyprzedaż Biedronka Fot. Adobe Stock
Reklama

Chyba każdy z nas uwielbia wyprzedaże. Te magiczne dni, kiedy możemy nabyć ulubione produkty w znacznie niższych cenach. A jeśli jesteś fanem mody i dodatków, mam dla ciebie świetną informację! Biedronka, jeden z najpopularniejszych dyskontów w Polsce, właśnie zapoczątkował promocję, która z pewnością Cię zainteresuje.

Promocja w Biedronce: 50% rabatu na tekstylia

Od poniedziałku do środy w Biedronce będzie trwała wyjątkowa wyprzedaż. Odzież, obuwie, dodatki do odzieży (m.in. okulary, torebki, czapki) przy zakupie min. 2 produktów dostaniemy 50% taniej. Tak, dobrze czytasz, 50%!

wyprzedaż tekstylni w Biedronce
Promocja w Biedronce na tekstylia! 

Jak to działa? To proste! Wybierasz min. 2 produkty z kategorii objętych promocją i na każdy z nich otrzymujesz rabat w wysokości 50%. Możesz więc połączyć zakup letniej sukienki z nowymi okularami przeciwsłonecznymi. Obydwa produkty będą tańsze o połowę. Co najlepsze, nie musisz kupować dwóch identycznych produktów, aby skorzystać z promocji. Produkty możesz mieszać dowolnie! 

Promocja tylko z kartą lub aplikacją Moja Biedronka

Niestety jak większość promocji, ta też ma swoje ograniczenia. Po pierwsze jest ona skierowana tylko dla posiadaczy karty lub aplikacji Moja Biedronka. Jeśli jej nie masz nic straconego. Wystarczy pobrać aplikację na swój smartfon, by skorzystać z promocji. Po drugie z promocji wyłączone są produkty marek: Kubota, Hi Mountain, Gatta Moments. Dodatkowo możemy zakupić maksymalnie 6 produktów objętych rabatem na kartę Moja Biedronka. 

Nie zwlekaj z decyzją. Promocja trwa od 11 do 13 września lub do wyczerpania zapasów. Ta wyprzedaż to świetna okazja, by zrobić zakupy dla całej rodziny i nie obciążyć nadmiernie domowego budżetu. Czy ta wyprzedaż w Biedronce to strzał w dziesiątkę? Bez wątpienia tak! Nie czekaj, aż najlepsze kąski zostaną wykupione. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama