Masz szansę wrócić do domu z sadzonką!

Nie czekaj! Poszukaj w domu elektronicznych śmieci i jedź na akcję "Kwiaty za elektrograty".

Projekt edukacyjny „Kwiaty za elektrograty” - cenna wiedza dla nas wszystkich.
Projekt edukacyjny „Kwiaty za elektrograty” - cenna wiedza dla nas wszystkich. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Oddaj śmieci do utylizacji

"Kwiaty za elektrograty” to cykliczna, popularna akcja, prowadzona we wszystkich sklepach sieci Castorama. W wiosennej edycji sieć zebrała 379 ton elektronicznych i elektrycznych odpadów, które w bezpieczny sposób zostały poddane utylizacji. Wraz z nadejściem września akcja ponownie zagości w sklepach Castoramy i Brico Depot w dniach od 8 do 10 września

Postaw ekologicznych trzeba się uczyć codziennie

Jak podaje na swojej stronie internetowej Castorama elektrośmieci to wszystkie niesprawne, nieużywane urządzenia, działające na prąd lub baterie. Każde gospodarstwo domowe "produkuje" dziesiątki tego rodzaju odpadów: popsute pralki, lodówki, telefony, komputery, lampki biurkowe a także wszelkie elektroniczne gadżety. Projekt edukacyjny „Kwiaty za elektrograty” ma na celu propagowanie proekologicznych postaw oraz podwyższenie wiedzy na temat zagrożeń dla planety płynących ze zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Jak dostać sadzonkę? 

Popatrz do piwnicy, w zakamarkach domowych, zrób porządki. Zbierz elektyczne śmieci i przynieś je do najbliższego sklepu Castoramy lub Brico Depot w dniach od 8 do 10 września. W prezencie otrzymasz sadzonki przepięknych wrzosów. Im więcej elektrycznych śmieci przyniesiesz, tym więcej dostaniesz roślin!

Z informacji przekaznych przez Castoramę dowiadujemy się także, że w czasie wrześniowej akcji za każdy duży gabaryt zużytego sprzętu elektronicznego otrzymamy aż trzy sadzonki wrzosów! 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.