Marvel na Circle K! Ruszyła akcja z maskotkami, zbierzesz je za znaczki!

Spiderman, Avengers: wojna bez granic, Kapitan Ameryka to tytuły, które wywołują uśmiech na twarzach wielu dzieci i dorosłych. Popularnością zwojowały świat, a na rynku znaleźć można produkty z bohaterami każdej z tych opowieści. Teraz stacje benzynowe Circle K mają maskotki z ich wizerunkiem. To wynik nowej akcji lojalnościowej!

Reklama

Marvel – czy maskotki z postaciami tego wydawcy wzbudzą zainteresowanie?

Marvel Comics wydało na rynek całe mnóstwo serii komiksów o kultowych superbohaterach. Każdy z nich przykuwa uwagę niezwykłymi mocami, oryginalnym wyglądem i siłą. Większość historii o ich losach sfilmowano i wykorzystanych w produkcjach animowanych, telewizyjnych i kinowych. Do najbardziej popularnych należą oczywiście Kapitan Ameryka, Iron Man, Spider-Man, Hulk, Punisher, Daredevil, Fantastyczna Czwórka, Avengers czy X-Men. Fanami tych fikcyjnych postaci są dziś nie tylko dzieci, ale i dorośli, z tej okazji teraz na stacjach Circle K zorganizowano akcję lojalnościową dedykowaną młodszej grupie odbiorców. Półki już uginają się pod grupą nietypowych maskotek

Wszystko, stworzono z myślą o dzieciach, aby umilić im rozpoczęcie roku szkolnego oraz o fanach komiksów Marvel. Jak pewnie wiecie wrzesień to sezon na tego typu akcje. W Biedronce znajdziemy Swojaki, w Lidlu nowe Lidlaki z kolekcji Disney, a w stokrotce figurki Harry Potter, jest z czego wybierać, a konkurencyjne sieci stale próbują przebijać się nawzajem atrakcyjnością ofert.

Maskotki Marvel na stacjach Circle K

Circle K przyciąga klientów do udziału w akcji hasłem: „Supermocna kolekcja, bohaterowie łączcie się”. Na kolorowym plakacie widzimy oczywiście kultowe twarze z komiksów. Na stacjach już można zbierać pluszaki Spider Man, Iron Man i Kapitan Ameryka, aby mieć szansę należy kolekcjonować specjalne znaczki oraz saszetki z tarczami do gry Shieldz – czeka aż 24 wzorów! Kampania promująca wydarzenie już niebawem ma ruszyć na YouTube i w innych mediach. Wiadomo, że poza maskotkami w ofercie dostępne są kubki. Zobaczcie sami, jak wyglądają. Poniżej kilka wybranych artykułów.

 

Marvel
Kubek Marvel
Maskotka Marvel
Marvel maskotka


 

Marvel Maskotka
Maskotka Marvel

Marvel w Circle K - poznaj zasady akcji

Akcja lojalnościowa z maskotkami Marvel, rozpoczęła się 8 września i potrwa do 18 listopada. Zabawa trochę zajmie, a oferowane produkty wyglądają naprawdę dobrze, więc chyba warto się zaangażować. Aby mieć szanse za dobycie zestawu: znaczek i saszetka trzeba spełnić choć jeden z następujących warunków:

  • Zatankować 20 litrów paliwa miles, milesPLUS lub SupraGas
  • Zrobić zakupy za co najmniej 10 zł
  • Skorzystać z myjni za co najmniej 10 zł

Za każde jedno przysługuje jeden znaczek, więc jeżeli za jednym razem zrobimy zakupy i umyjemy samochód, dostaniemy je aż dwa. Oczywiście wszystko to w zestawie z saszetkami. Wystarczy takich 6, a w przypadku klientów Circle K Extra 5,by czekała na nas maskotka Marvel w promocyjnej cenie lub kubek. W przypadku pluszaka, zamiast płacić kwotę regularną, czyli 69,99 zł zapłacimy tylko 29,99 zł, a w przypadku drugiego produktu 14,99 zł zamiast 44,99 zł. Rabat to aż 67%. Co o tym sądzicie?
 

Jak można jeszcze lepiej zaangażować się w akcję?

Circle K zachęca fanów kolekcji Marvel do pobrania aplikacji Shieldz, po to, by mieć dostęp do szerokiej gamy materiałów związanych z akcją. Można tam skanować tarcze z wizerunkiem bohaterów, odkrywać odznaki, albumy i świetnie się bawić. Usługa dostępna jest zarówno na Androida jak w AppStore.

Szukaj promocji na artykuły dla dzieci w gazetkach promocyjnych:

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama