Marcowa akcja oszczędnościowa dla klientów Carrefoura

Już 1 marca br. zapoczątkowana została kolejna odsłona ogólnopolskiej akcji oszczędnościowej organizowanej przez Carrefour Polska. Jakie przewidziano promocje, a także ile pieniędzy oszczędzimy na zakupach? O tych ważnych sprawach przeczytasz w artykule!

W marcu znów zrobimy oszczędności na zakupach w Carrefourze
Carrefour rusza z kolejną odsłoną Akcji Antyinflacja w swojej aplikacji mobilnej. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Kupujemy, patrzymy na ceny, częściej korzystamy z promocji

Według raportu “Indeks cen w sklepach detalicznych” przygotowanego przez UCE Research w całym 2022 r. Polacy zapłacili o 19,1 proc. więcej za codzienne zakupy w porównaniu do 2021 r. Szacuje się również, że dla ponad 90 proc. osób inflacja miała znaczący wpływ na zakupy w ich gospodarstwach domowych. 

Stale rosnące ceny towarów przyczyniły się do zmiany postaw konsumenckich, w związku z czym, coraz więcej osób poszukuje okazji cenowych i rabatów, które zmniejszą wartość koszyka zakupowego.

W działaniach oszczędnościowych ważną rolę pełnią różnego rodzaju akcje promocyjne, do których aktrywnie włącza się również Carrefour.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, sieć zainicjowała kolejną odsłonę pakietu działań oszczędnościowych realizowaną pod hasłem "Akcja Antyinflacja", którego najnowsza odsłona wykorzystuje aplikację mobilną tej sieci.

Rabaty 5, 10 i 15 proc. za zakupy z aplikacją

W ramach kolejnej edycji Akcji Antyinflacja, Carrefour Polska umożliwia klientom uzyskanie kuponów rabatowych na kolejne zakupy. Warunkiem jest zrobienie zakupów wraz z aplikacją Mój Carrefour za minimum 100 zł. Za pierwsze zakupy otrzymują oni rabat 5 proc. na następne zakupy, za drugie 10 proc., a za trzecie 15 proc. 

Otrzymany kupon można wykorzystać od 2 marca do 6 kwietnia 2023 r. od poniedziałku do czwartku - informuje sieć. Rabat zostanie naliczony do zakupów za minimum 100 zł i maksymalnie 300 zł. Ważne jest to, że konsumenci mogą korzystać z akcji wielokrotnie.

Im więcej zrobią zakupów, tym więcej kuponów rabatowych mogą otrzymać. Promocja ma trwać do 31 marca br.

- Stale rosnące ceny na rynku przyczyniły się do zmiany postaw konsumenckich. Zdajemy sobie sprawę, jak dużym wyzwaniem dla wielu Polaków jest inflacja i widzimy, że coraz więcej osób stara się znaleźć promocje i okazje cenowe. Dlatego po raz kolejny wychodzimy naprzeciw trudnej sytuacji na rynku i ruszamy z kolejną edycją programu Akcja Antyinflacja. (..) Wszystkie wymienione działania wraz z naszymi stałymi  programami lojalnościowymi wpisują się w strategię marki Carrefour, której celem jest bieżące wspieranie Polaków w dobie wysokich cen i postępującego spowolnienia gospodarki - mówi Marta Baran, customer relationship management director w Carrefour Polska.

Marcowa odsłona programu Carrefoura - Akcja Antyinflacja
Carrefour Polska umożliwia klientom otrzymanie kuponów rabatowych na kolejne zakupy. Źródło: Carrefour Polska

Filary programu oszczędnościowego Akcja Antyinflacja

Warto wiedzieć, że program oszczędnościowy Akcja Antyinflacja został zainicjowany w Carrefour już w styczniu br.  Opiera się on na pięciu rozwiązaniach pomagających klientom oszczędzać pieniądze na każdych zakupach. Należą do nich: 

  • 1. Produkty marki własnej Carrefour tańsze nawet o 30 proc.

Jednym z założeń programu Akcja Antyinflacja jest stałe poszerzanie oferty produktów marki własnej Carrefour, które są do 30 proc. tańsze w porównaniu do ich markowych odpowiedników. W ofercie sieci znaleźć można już ponad 4 tys. produktów marki własnej Carrefour, wśród których znajdują się między innymi świeże produkty z linii Jakość z Natury, wędliny z Naszej Wędzarni Carrefour oraz produkty codziennego użytku z działu Carrefour Classic

  • 2. Tańsze zakupy w weekend z aplikacją Mój Carrefour

Kolejnym elementem wchodzącym w skład programu Akcja Antyinflacja jest możliwość zrobienia tańszych zakupów z aplikacją Mój Carrefour w każdy weekend. Jeśli zakupy zostaną zrobione w piątek, sobotę lub niedzielę handlową, klienci mogą otrzymać rabat w postaci 10 proc. na całe zakupy.

  • 3. Simpl - najtańsze produkty w swojej kategorii

W sklepach sieci Carrefour znaleźć można ponad 200 produktów pochodzących od marki Simpl oraz Simpl Choice, które są najtańsze w swojej kategorii. Znaleźć można tam produkty niezbędne w kuchni, a także szeroki wachlarz kosmetyków i produktów z chemii gospodarczej, które pozwalają klientom zaoszczędzić podczas zakupów. 

  • 4. Wsparcie seniorów

Carrefour wprowadził również duże udogodnienie dla osób starszych. Seniorzy, którzy zrobią zakupy we wtorek z użyciem Karty Seniora, mogą otrzymać 10 proc. rabatu na całe zakupy w postaci kuponu, który mogą zrealizować podczas następnych zakupów. 

  • 5. Super Oferty i niższe ceny w Carrefour

Sieć sklepów Carrefour regularnie publikuje gazetki promocyjne, które dostępne są w sklepach, w aplikacji mobilnej Mój Carrefour, a także naszej na stronie internetowej ding.pl. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder