Marcin Kydryński drugim ambasadorem inicjatywy Rossmanna Czujesz Klimat?

Marcin Kydryński jest drugim ambasadorem akcji Rossmann Czujesz Klimat? Inicjatywa Rossmanna podnosi świadomości na temat zmian klimatycznych i ich wpływu na naszą planetę. Jako autor, podróżnik, fotograf i dziennikarz muzyczny, Marcin doskonale nadaje się do tej roli! 

Marcin Kydryński ambasadorem inicjatywy Rossmanna
Marcin Kydryński ambasadorem akcji Czujesz Klimat? Fot. Rossmann/Adobe Stock
Reklama

Czujesz Klimat? Bądź bardziej eko z Rossmannem!  

W drogeriach Rossmann, od kilku lat, bez trudu możemy znaleźć produkty przyjazne środowisku. Od 2021 roku, możemy w sklepach znaleźć znaczki "Czujesz Klimat?" przy wybranych produktach. Jest to ułatwienie dla klientów, w poszukiwaniu eko produktów. Oznaczenia są dostępne również na stronie internetowej sklepu oraz w aplikacji. Rossmann wybiera produkty bardziej przyjazne środowisku na podstawie trzech kryteriów

  • przyjaznemu i naturalnemu dla środowiska składu; 
  • opakowania, które nie zaśmiecają środowiska; 
  • bardziej ekologicznej produkcja. 

Produkty z oznaczeniem Czujesz Klimat? spełniają przynajmniej jeden z trzech kryteriów. Będąc w sklepie, warto rozejrzeć się za produktami. W Rossmannie znajdziemy coraz więcej produktów bardziej przyjaznych środowisku. Dzięki działaniom sieci, możemy realnie wpływać na naszą planetę. Dzięki ekologicznym zakupom, możemy pomóc ochronić środowisko. Warto więc wybierać produkty, które mają oznaczenie Czujesz Klimat?

Marcin Kydryński kolejnym ambasadorem 

Miesiąc temu pisaliśmy o tym, że firma Rossmann podjęła współpracę z Arturem Rojkiem. Czujesz Klimat? jest również inicjatywą, mającą na celu podnoszenie świadomości Polaków na temat zmian klimatu. 7 września, podczas Siesta Festival w Gdańsku, do akcji dołączył kolejny ambasador. Został nim Marcin Kydryński! Artysta, jak i jego poprzednik, będzie popularyzował proekologiczne postawy. Rossmann wraz z ambasadorami chce promować przyjazne środowisku działania. Nawet nasze codzienne wybory podczas zakupów, mają ogromny wpływ na planetę! 

Rossmann w akcji Czujesz Klimat? promuje produkty bardziej przyjazne środowisku.
Produkty wykonane z tworzyw biodegradowalnych zostawiają niższy ślad środowiskowy. 
Fot. Adobe Stock 

Kydryński przyznaje, że filozofia akcji Czujesz Klimat? jest mu bardzo bliska. Artysta jest przekonany, że wspólnie możemy zmienić świat na lepsze. Decydując się na zakupy produktów przyjaznych środowisku, realnie wpływamy na przyszłość naszej planety. Jak wspomina artysta, natura jest źródłem niezliczonych inspiracji i wymaga od nas troski. Wspierając inicjatywę Rossmanna dziennikarz, chce edukować i wspierać ekologiczne działania. 

Sieć zapowiada, że w nadchodzących miesiącach poznamy kolejnych ambasadorów. 

Drogeria sponsorem muzycznych festiwali   

Sieć sklepów Rossmann promuje działania ekologiczne na festiwalach muzycznych. W ramach akcji sieć sponsoruje: 

  • Opener;
  • Siesta Festival; 
  • Off Festiaval;
  • Great September.

Warto wspomnieć, że na tegorocznym festiwalu Opener została postawiona nietypowa scena. Po raz pierwszy w historii Polski mogliśmy cieszyć się sceną Czujesz Klimat? zasilaną wodorem!    

Czytaj także: Artur Rojek został ambasadorem ekologicznej inicjatywy znanej sieci kosmetycznej!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama