• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Mamy wiosnę! Jesteście przygotowani?

W ten weekend zmieniła się pora roku! Wiosenny klimat coraz bliżej.

Wiosna budzi się do życia. Dla wielu z nas to pora roku, która kojarzy się z optymizmem i słońcem. Rano jest jasno szybciej i łatwiej wstać z łóżka! Kalendarzowa wiosna rozpoczęła się w sobotę 21 marca. Wiosna astronomiczna przyszła dzień wcześniej, 20 marca! Czy w takim razie to już wiosna w pełni?

To trudny początek wiosny...

Wiosenny klimat widać za oknem coraz częściej. To jednak nie czas na wychodzenie z domu. Z powodu koronawirusa powinniśmy jeszcze trochę poczekać. Nasze zdrowie jest najważniejsze, a im prędzej uporamy się z epidemią, tym szybciej będziemy mogli w pełni cieszyć się wiosną.

Czy można cieszyć się wiosną bez wychodzenia z domu?

Można! Można otworzyć okno, zaczerpnąć świeżego powietrza, odsłonić okna i wpuścić do siebie więcej światła. Można marzyć i myśleć pozytywnie!

Wiosna to czas promocji!

Nie zapomnijmy, że wiosna to też czas promocji. Ofert możemy szukać online!
Oto kilka miejsc, gdzie znajdziesz wiosenne oferty:

Smyk: sprawdź to!
Tesco: sprawdź to!
Selgros Cash&Carry: sprawdź to!
Polomarket: sprawdź to!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Dzień wiosny
  • Koronawirus
  • Promocje
  • Wiosna
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Dołącz do bohaterów domu z Leroy MerlinLeroy Merlin
25 mar - 15 kwi 2020
Gazetka Leroy Merlin
hit
Carrefour - Apetyt na cudowne świętaCarrefour
6 - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Carrefour - oferta świąteczna!Carrefour
31 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
W tym tygodniu w BiedronceBiedronka
6 - 11 kwi 2020
Gazetka Biedronka
Wielkanocne tradycje w Tesco Supermarket!Tesco Supermarket
2 - 11 kwi 2020
Gazetka Tesco Supermarket
hit
Od czwartku w Lidlu!Lidl
9 - 11 kwi 2020
Gazetka Lidl
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge