Lotte Wedel i Julia Żugaj prezentują limitowaną serię lodów - nowa propozycja na lato 2023

Współpraca Julii Żugaj, znanej influencerki, z marką LOTTE Wedel zaowocowała stworzeniem nowej linii lodów. Teraz, lody z w autorskim opakowaniu z podobizną Julii Żugaj są dostępne wyłącznie w jednej sieci sklepów. Przeczytaj i dowiedz się, gdzie kupisz nowe lody dla letniej ochłody!

Polska influencerka Julia Żugaj i Lotte Wedel wprowadzają limitowaną serię lodów
Nowy produkt spożywczy, będący owocem współpracy Julii Żugaj i Wedla, to unikalny smak w ofercie lodów Wedel OH! Źródło: Adobe Stock
Reklama

Limitowana wersja lodów OH!  

Nowy produkt spożywczy, będący owocem współpracy Julii Żugaj i Wedla, reprezentuje nowy, unikalny smak w ofercie lodów Wedel OH!. Jest to jednocześnie pierwszy spożywczy produkt współtworzony przez tę influencerkę. Nowo wprowadzone na rynek lody cechują się smakiem kwiatu pomarańczy, który został zatopiony w doskonałej czekoladzie Wedla.

Jak przekazała marka Lotte Wedel, nowe lody są nie tylko wyjątkowe pod względem smaku, ale także pod względem opakowania, które ozdobione jest podobizną Julii Żugaj. Dodatkowo, jest to edycja limitowana, zarówno pod względem ilości, jak i dostępności - lody Julii Żugaj można nabyć wyłącznie w jednej wybranej sieci sklepów.

Gdzie kupimy lody Julii Żugaj i Wedla?

Chłodny przysmak lodów Wedel OH! o nowym niebanalnym smaku i wyjątkowym kolekcjonerskim opakowaniu, stworzony we współpracy z popularną w sieci influencerką Julią Żugaj ma być dostępny na wyłączność tylko w sieci sklepów Carrefour

- Cieszymy się, że sieć Carrefour Polska zaprosiła właśnie nas do tego projektu. Tym bardziej, że marka Wedel OH! identyfikuje się z ludźmi kreatywnymi, lubiącymi nowe wyzwania, wyjątkowymi, a taką osobą jest właśnie Julia – mówi Aleksandra Pankowska, brand manager w E. Wedel.

Limitowana seria lodów od Lotte Wedel i Julii Żugaj
Chłodny przysmak lodów Wedel OH! o nowym niebanalnym smaku i wyjątkowym kolekcjonerskim opakowaniu. Fot. Materiały prasowe

Lody dla aktywnych i kreatywnych

Nowe lody Wedel OH! powstały z myślą o osobach kreatywnych, pełnych pasji i nie bojących się eksperymentować. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają orzeźwienia w gorące, letnie dni. Polewa czekoladowa natomiast nadaje im nutkę słodyczy i wyrazistego smaku.

- Bardzo się cieszę, że tak znana marka jak Carrefour Polska pomogła mi zrealizować projekt, o którym myślałam już od dłuższego czasu. Zarówno lody, jak i solowy produkt w sieci handlowej, były moim marzeniem. Nasza współpraca nie tylko pozwoliła mi się je spełnić, ale także, dzięki zaufaniu, mogłam zrobić to po swojemu. Moi odbiorcy wiedzą, jak dużą uwagę przywiązuję do szczegółów, dlatego zarówno projekt opakowań, jak i kolor, w jakim jest klimat kampanii, nie są przypadkowe. Mam nadzieje, że lody przypadną Wam do gustu! - mówi Julia Żugaj.

Chcesz się wyróżnić – jedz lody OH!

Influencerka wraz ze swoimi psami - Lilą i Bajką, tworzy trio znane setkom tysięcy fanów. A na TikToku ma ich ponad 3 miliony!. Swoimi treściami stara się uczyć odbiorców empatii, pozytywnego nastawienia do życia i odwagi w dążeniu do własnych celów. Smak kwiatu pomarańczy i wedlowskiej czekolady w połączeniu z przyciągającym uwagę opakowaniem, ma pomóc wyrazić te wartości i wyróżnić się z tłumu. Jak się dowiedzieliśmy, lody trafią na półki sklepów Carrefour w limitowanej liczbie, więc warto się pospieszyć, aby je zdobyć.

Jakość i innowacyjność i nowe trendy

Jak przekazała sieć handlowa Carrefour, pierwszorzędnym celem sieci jest jakość, różnorodność i innowacyjność oferty produktowej i usługowej. - Dzięki współpracy z firmą Wedel i popularną influencerką - Julią Żugaj tworzymy nowe trendy. W efekcie naszych wspólnych starań, powstał jeden z najbardziej wyjątkowych i oryginalnych smaków lodów. Produkt jest dostępny we wszystkich naszych sklepach. W szczególności stawiamy na format sklepów Convenience, gdzie nowe lody mogą znacznie wzmocnić konkurencyjność tego formatu i wesprzeć naszych franczyzobiorców – stwierdza Sylwester Mroczek, manager ds. rozwoju w Carrefour Polska.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama