Lidl znów zaskakuje! Rower elektryczny już niedługo w ofercie sklepu!

Marzec to idealny moment, aby przygotować się na nadejście wiosny. Z tej okazji w ofercie Lidla pojawi się sprzęt, który zachęca do długich przejażdżek. Tym bardziej że produkt ten jest niezwykle interesujący...

rower Lidl
rower elektryczny w Lidlu Fot. Adobe Stock
Reklama

Rowery elektryczne są od dawna obecne w sprzedaży. Ich popularność znacząco wzrosła dopiero w ostatnich latach. Wpływ na to miało wiele czynników.  Większa liczba producentów oraz tańsze modele sprawiły, że ludzie coraz chętniej sięgają po ten rodzaj rowerów. Elektryczne rowery, wzbudzają wiele kontrowersji. Mimo wszystko coraz częściej można je spotkać na polskich drogach. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji wypróbować elektryka, będzie ku temu okazja! 6 marca w sklepie online Lidla pojawi się składany rower elektryczny marki Zundapp! 

Rower elektryczny w ofercie Lidla! 

Jazda na rowerze to z pewnością jeden z najlepszych sposobów na aktywność fizyczną. Jeśli szukasz alternatywy dla auta lub komunikacji miejskiej, rower elektryczny jest dobrym rozwiązaniem. Dzięki dodatkowemu napędowi można dotrzeć tam, gdzie normalny rower byłby problemem. Co więcej, wielu producentów oferuje teraz modele, które są łatwe w transporcie i składaniu!

składany rower elektryczny w lidlu
W najnowszej oferci Lidla znajdziemy niezwykły rower! 

6 marca w ofercie Lidla pojawi się składany rower elektryczny Z101 marki Zundapp. Cechuje go aluminiowa rama i 20-calowe opony. Posiada także wydajny silnik i akumulator o pojemności 9,6 Ah. Z tym rowerem bez trudu pokonamy dystans do 90 kilometrów na jednym ładowaniu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, elektryka wyposażono w hamulce V Brake oraz przerzutki od Shimano. Jednym z największych atutów jest możliwość złożenia pojazdu, co ułatwia jego przechowywanie.

Rower elektryczny w sklepie online Lidla
W sklepie online widnieje inny model elektryka. Fot. Lidl

Zundapp Z101 będzie dostępny wyłącznie w sklepie internetowym Lidla. Według gazetki promocyjnej jego cena będzie wynosić 5499 złotych. Jednak w sklepie online pojawił się inny model tego roweru pod tą samą nazwą. Ma niższą cenę, wynoszącą 3599 złotych, oraz inne dane technicznie. Model ten ma akumulator 7,2 Ah. Z tym elektrykiem na jednym naładowaniu pokonamy do 65 km. Nie jest jasne, czy jest to błąd. Na obecną chwilę, w sklepie online Lidla nie znajdziemy droższej wersji roweru elektrycznego. 

Promocje dla rowerzystów w Lidlu! 

Wszystkim fanom jazdy na rowerze polecamy sprawdzenie oferty promocyjnej Lidla! W najnowszej gazetce promocyjnej znajdziemy takie produkty jak pokrowce, zestawy lampek czy kaski rowerowe. Warte uwagi będą kurtki rowerowe męskie za 119 zł. Z ich pomocą nie będzie ci straszna żadna pogoda. W ofercie sklepu znajdziemy również artykuły niezbędne do pielęgnacji roweru. Warto zwrócić uwagę na stojak i preparaty do pielęgnacji roweru. Wszystkie produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach. Jest to idealna okazja, by przygotować się na nowy sezon rowerowy. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama