Lidl Polska rozpoczął budowę sklepu na Pol’and’Rock Festival, tworząc Rockową Wyspę.

Pierwsze elementy konstrukcji rockowego sklepu są już na miejscu! W zeszłym tygodniu rozpoczęto budowę unikalnego sklepu Lidl Polska na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Od 30 lipca uczestnicy Pol'and'Rock Festival będą mogli zaopatrzyć się tam w potrzebne produkty. Dodatkowo, na festiwalowiczów czeka specjalna strefa Lidl, gdzie będą mogli spróbować swoich sił na nietypowym torze przeszkód, zrelaksować się w strefie chillout oraz skorzystać z wielu innych atrakcji.

rockowa wyspa Lidla
Rockowa wyspa Lidla, prace w terenie fot. materiały prasowe
Reklama

Już po raz 14. Rockowa Wyspa Lidla pojawi się na Festiwalu!

Pol’and’Rock Festival rozpocznie się w czwartek, 1 sierpnia i zakończy w sobotę, 3 sierpnia. Jednak Rockowa Wyspa Lidla będzie otwarta dla uczestników już od wtorku, 30 lipca. Dzięki temu osoby przybywające wcześniej będą miały możliwość zrobienia niezbędnych zakupów na miejscu. Sklep będzie działał przez całą dobę do niedzieli, 4 sierpnia, do godziny 12:00.

W sklepie Lidl na festiwalu będzie możliwość płacenia zarówno gotówką, jak i bezgotówkowo, zgodnie z opcjami dostępnymi w regularnych placówkach sieci. Oprócz tradycyjnych kas dostępne będą także kasy samoobsługowe.

Tak jak w poprzednim roku, sklep zostanie ulokowany w pobliżu pola namiotowego, Małej Sceny oraz Akademii Sztuk Przepięknych. Prace budowlane już się rozpoczęły i przewiduje się, że potrwają około miesiąca. Co ciekawe, festiwalowy pop-up będzie miał powierzchnię 1400 mkw!

Co jeszcze czeka festiwalowiczów w tym roku?

Rockowa Wyspa Lidla będzie łatwa do zauważenia - oprócz sklepu, znajdzie się tam strefa atrakcji Lidl Polska, która będzie otwarta przez cały czas trwania Pol'and'Rock Festival. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na nietypowym torze przeszkód lub odprężyć się w specjalnie przygotowanej strefie chillout. Dodatkowo, na terenie Rockowej Wyspy Lidla będą dostępne unikalne gadżety, konkursy z nagrodami oraz tymczasowe tatuaże w stylu rockowo-lidlowym.

Rockowa wyspa Lidla w budowie fot. materiały prasowe

Już od 15 lat Lidl Polska współpracuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Lidl Polska wspiera WOŚP nie tylko podczas corocznych zbiórek. Aby wyrazić wdzięczność wolontariuszom i klientom za ich ogromne zaangażowanie, sieć aktywnie uczestniczy w organizacji tego wyjątkowego festiwalu. Do tej pory, dzięki zbiórkom pieniężnym prowadzonym w sklepach Lidl Polska oraz innym inicjatywom firmy, sieć przekazała na działania WOŚP ponad 39 milionów złotych.

Rockowa Wyspa Lidla będzie dostępna od wtorku, 30 lipca, do niedzieli, 4 sierpnia, do godziny 12:00.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama