Lidl nie kończy ze sprzedażą testów na covid. Ile teraz kosztują?

W Lidlu kupimy aktualnie dwa różne testy na covid. To ważna informacja dla osób niezaszczepionych i tych, które dopiero co przechorowały wirusa. Czy nadal opłaca się je nabywać w dyskoncie? Sprawdzamy ceny i szczegóły dotyczące produktów.

Lidl Polska ma szybkie testy na covid.
Reklama

Lidl znów ma testy na koronawirusa

Aż dwa rodzaje testów na koronawirusa są dostępne w Lidlu. Pomimo że pandemia towarzyszy nam już prawie dwa lata to nadal świeży temat, a produkty pożądane. W sprzedaży dostępny jest antygenowy Rapid SARS – CoV – 2 Antigen Test Covid, który służy do samokontroli i pozwala wykryć obecność bakterii poprzez wymaz z nosa - dedykowany osobom z podejrzeniem zakażenia. Do kupienia mamy zestaw pięciu sztuk od Boson Biotech, który już po 15 minutach informuje nas o obecności antygenu. Jego dokładność oceniana jest jako bardzo wysoka i wiarygodna.

Drugi produkt to test serologiczny na obecność przeciwciał. Do jego wykonania wystarczy próbka krwi z palca. Jeśli, organizm miał styczność z infekcją SARS-CoV-2 wynik będzie pozytywny. Nieważne czy mamy do czynienia z nowszymi odmianami wirusa, czy z tymi, które są już z nami od dawna, Lidl Polska zapewnia, że testy działają w każdym wypadku.

Cena testu na covid w Lidlu

Koronawrus nadal uprzykrza życie większości z nas. Okres wakacyjny jest momentem, kiedy odczuwamy niepokój przed podróżowaniem i lotami za granicę. W szczególnie problematycznej sytuacji są osoby niezaszczepione, gdyż muszą pogodzić się z dodatkowymi weryfikacjami i ewentualną kwarantanną. Ważnym aspektem jest też cena testu na covid, która często do niskich nie należy. Wiadomo, że na jednym takim się nie kończy. W przypadku wieloosobowej rodziny robi się już z tego porządny wydatek. Z pomocą przychodzi Lidl Polska, firma od długiego czasu organizuje cykliczne promocje na asortyment medyczny.

W Lidlu za szybki test na covid zapłacimy 64,99 zł – to opakowanie 5 sztuk, a na drugą opcję sprawdzającą przeciwciała wydamy 19,99 zł. Oczywiście, dziś to te pierwsze odgrywają kluczową rolę. Wszystkie możemy wykonywać w zaciszu domowym, zupełnie samodzielnie. Produkty znajdziemy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Gdzie szukać testów w Lidlu?

Jeśli znana jest ci już cena testu na covid, łatwiej będzie zdecydować się na zakup i wizytę w Lidlu. Produktów na próżno szukać na półkach, lepiej wyglądać ich i pytać o nie przy kasie. Ze względów bezpieczeństwa najczęściej podaje je bezpośrednio sprzedawca. Czy warto się w niego zapatrzeć? W wielu przypadkach z pewnością pozwolą nam spać spokojniej, a w sytuacji osób niezaszczepionych mogą być przepustką do swobodniejszego przemieszczania się w czasie wakacji.

Nie zapominaj, że Lidl oferuje też inne ciekawe promocje. Teraz aktywny jest m.in. katalog, w którym znajdziemy całą gamę alpejskich przysmaków, karta win na wakacyjne imprezowanie oraz wyprzedażowe atrakcje do –80%, gdzie kupimy tanie produkty z kategorii moda i artykuły przemysłowe. Zajrzyjcie do gazetki!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama