• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Kup produkt Femina w sieci Biedronka i zwiększ szansę na wygraną!

Konkurs organizowany przez Biuro Podróży Reklamy potrwa do 8 listopada. Na zwycięzcę czeka m.in wyjazd do SPA. To świetna okazja do tego, aby podarować sobie chwilę relaksu przed nadchodzącą jesienią.

Femina stawia na pewność i swobodę oferując kobietom wiele produktów. W ofercie znajdują się wkładki, podpaski oraz tampony. Marka Femina otrzymała pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Produkty testowane dermatologicznie zapewniają bezpieczeństwo i ochronę na wiele godzin. Już teraz klienci, którzy kupią artykuł Femina w sieci Biedronka mogą walczyć o wiele ciekawych nagród. Konkurs trwa od 7 września do 8 listopada 2020.

Szczegóły konkursu

Zasady konkursu są proste, a ich przejście nie wymaga dużego wysiłku. Należy tak naprawdę spełnić zaledwie kilka kroków:

  • należy kupić produkt z bogatej oferty Femina w sklepie Biedronka,
  • zachować paragon,
  • zrobić zdjęcie produktu oraz paragonu,
  • przetestować zakupiony produkt,
  • wypełnić ankietę na stronie stawiamynakobiety.pl,
  • odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Atrakcyjne nagrody na wyciągnięcie ręki!

W zależności od zajętego miejsca na podium na zwycięzców konkursu czeka wiele ciekawych nagród.  Za otrzymanie pierwszego miejsca przewidziano takie nagrody jak: smartphone IPHONE SE 128 GB, voucher o wartości 100 zł na zakupy w Biedronce, 15 produktów Femina oraz wyjazd do SPA dla dwojga. Na laureata drugiego miejsca czeka: smartphone IPHONE SE 128 GB, voucher o wartości 100 zł na zakupy w Biedronce oraz 15 produktów Femina. Zwycięzca trzeciego miejsca z kolei otrzyma w nagrodę: 15 produktów Femina.

nagrody konkurs Femina

Więcej szczegółów można znaleźć w sieci

Udział w konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny. Organizatorem konkursu jest Biuro Podróży Reklamy. Więcej szczegółów samego konkursu oraz regulamin, można znaleźć na stronie: www.stawiamynakobiety.pl. W tym miejscu klienci znajdą także opisy produktów oraz ich ceny. Wszystko po to, aby móc wybierać dla siebie odpowiednie produkty. Komfort i wygoda zapewnione każdego dnia, mogą przynieść wiele możliwości. 

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Biedronka
  • Femina
  • Konkurs
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Hity tygodnia w PolomarkeciePOLOmarket
23 - 29 września 2020
Gazetka POLOmarket
Ogrzewanie w CastoramieCastorama
23 września - 11 października 2020
Gazetka Castorama
Coś słodkiego w KauflandzieKaufland
23 - 30 września 2020
Gazetka Kaufland
Od czwartku w Lidlu! Lidl
24 - 26 września 2020
Gazetka Lidl
Dni bohatera domu w Leroy MerlinLeroy Merlin
16 września - 6 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Mega okazje w IntermarcheIntermarche Super
22 - 28 września 2020
Gazetka Intermarche Super
Mega promocje w Rossmannie!Rossmann
16 - 30 wrze 2020
Gazetka Rossmann
Katalog promocji w Lidlu!Lidl
21 - 26 wrze 2020
Gazetka Lidl
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Sekretny ogród w Black Red WhiteBlack Red White
10 wrze - 8 paź 2020
Gazetka Black Red White
Kupuj z ochotą w CarrefourCarrefour
22 - 28 wrze 2020
Gazetka Carrefour
Jula - spełniaj marzenia jesienią!Jula
4 - 27 wrze 2020
Gazetka Jula

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge