• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Kultowe Minionki znajdziecie na stacji benzynowej!

Minionki nie tylko w Stokrotce. Okazuje się, że jedna ze stacji benzynowych rozpoczęła swoją akcję promocyjną!

Minionki na jesień

Postać Minionków znana jest wszystkim miłośnikom filmów animowanych. Stacje Circle K zorganizowały akcję promocyjną, w której Minionki grają główną rolę. Z ekipy Minionków najbardziej znany jest Kevin, Stuart, Dave i Bob. Nowym bohaterem będzie Otto. Na stacji dostępne będą maskotki i szklanki z wizerunkiem postaci. Można je zdobyć już dziś, wystarczy spełnić odpowiednie warunki.

Jak zdobyć Minionka na stacji Circle K?

Sposób jest prosty. Należy zatankować lub zrobić zakupy. W zamian za to otrzymacie magnetyczne naklejki i znaczki. Dzięki nim uda Wam się zebrać całą minionkową rodzinę. Znaczki zbierać będzie można do 9 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Naklejki zbierać można w całej Polsce.

Minionki na Circle K

Dokładne warunki akcji

  • Zatankuj minimum 25 litrów dowolnego paliwa lub zrób zakupy za minimum 15 zł. Otrzymasz za to po jednym znaczku i naklejce.
  • Za paliwo premium możesz otrzymać dwie naklejki i dwa znaczki.
  • Za zdobycie 6 znaczków można kupić maskotkę lub szklankę 69% taniej. Cena po rabacie to 9,99 zł, a regularna cena to 45 zł.
  • Jeżeli jesteś uczestnikiem Circle K Extra Club, wystarczy, że zbierzesz 5 znaczków.

Przeczytaj też o Mininkach w sieci Stokrotka! Kliknij tutaj!

Po co ta akcja?

Osoby związane z marketingiem w Circle K podkreślają, że akcja ma na celu rozbawić i poprawić humor dzieciom w okresie jesiennym. Wrzesień kojarzy się z powrotem do szkoły i końcem wakacji. Unikalna kolekcja Minionków może być doskonałą rozrywką dla najmłodszych. Te postaci z bajek uwielbiane są na całym świecie, a już w przyszłym roku nowy film z ich udziałem pojawi się w kinach. Akcja promocyjna Circle K może umilić czas oczekiwania na kinowy seans. Co sądzicie o tym pomyśle?

Sprawdź promocje w sklepach!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Tesco
  • Promocje
  • Stokrotka
  • Ding poleca
  • Minionki
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Najlepsze produkty na święta w KauflandKaufland
26 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Kaufland
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge