• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Książka w Biedronce za złotówkę!

W Biedronce promocja, która potrwa tylko jeden dzień. Wielki powrót Słodziaków.

Jaka książka za 1 zł?

W sklepach Biedronka pojawiła się nowa książka Eko Słodziaki. Już jutro (piątek) 5 czerwca będziemy mogli kupić ją za jedyną złotówkę. Warunkiem jest zrobienie zakupów za minimum 149 zł. Promocja została zorganizowana z okazji światowego dnia środowiska. Regularna cena książki to 9,99 zł. Eko Słodziaki mogą być doskonałą formą rozrywki i nauki dla dzieci. Razem ze Słodziakami możemy poznać sposoby na to, jak zadbać o środowisko.

Z regulaminu promocji wynika, że aby, kupić książkę należy też mieć zarejestrowaną kartę Moja Biedronka. Co ważne produkt promocyjny wchodzi w kwotę wymaganego 149 zł, które musimy wydać w trakcie zakupów.

Inne książki w Biedronce!

Inne książki w sklepach Biedronka możemy kupić za 4,99 zł! Promocja trwa jeszcze tylko do 06 czerwca lub wyczerpania zapasów. W tej cenie znaleźć można książki o Sherlocku Holmesie, tytuły Olgi Rudnickiej, Johna Grishama, Tess Gertitsen i wielu innych. W ofercie również kolorowe książeczki dla dzieci. Jeśli chcesz skorzystać z promocji „rekordowe czytanie” masz czas tylko do soboty!
 

Szukaj też książek w E. Leclerc!


 

Sprawdź aplikację!

aplikacja ding

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Biedronka
  • Książka
  • Eko słodziaki
  • Książki w biedronce
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Od czwartku w LidlLidl
9 - 11 lipca 2020
Gazetka Lidl
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od środy do wtorku w PolomarkeciePOLOmarket
8 - 14 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Moda na lato w Carrefour!Carrefour
14 - 26 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Lato niskich cen w Tesco!Tesco Centra Handlowe
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Katalog LidlLidl
6 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Od czwartku w LidlLidl
9 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge