Kosmetyki do makijażu dla dzieci

Tibu Kids to nowopowstała marka oferująca kosmetyki dla małych dziewczynek.

Reklama

Tibu Kids to polska marka założona przez mamy dla swoich pociech. Założycielki kosmetyków dla dzieci chciały stworzyć domowe, dziecięce SPA, które pozwoli na bezpieczną zabawę. Tibu Kids stworzył na razie lakiery do paznokci oraz błyszczyk do ust. Obydwa produkty są wegańskie i nie zawierają toksycznych substancji. Zapewniają dzieciom zabawę kolorami. Założycielki podkreślają, że ich produkty są łatwo zmywalne i bezpieczne. Stanowią świetną alternatywę do tradycyjnych kosmetyków.

Magiczne lakiery do paznokci

Lakiery do paznokci dla dzieci bazują na delikatnej formule. Nie posiadają nieprzyjemnego zapachu, który znamy z tradycyjnych lakierów do paznokci. Mogą być stosowane przez dzieci już od trzeciego roku. Szeroka baza kolorów pozwala najmłodszym na wspaniałą zabawę. Lakier do paznokci dla dzieci można zmyć w trakcie mycia rąk.

Bajeczne błyszczyki do ust

Błyszczyki do ust dla dzieci marki Tibu Kids to świetny produkt, by od małego uczyć pielęgnacji ust. Kosmetyk bazuje w 97% na naturalnych składnikach. Błyszczyki mają subtelny kolor oraz owocowy zapach. Po ten produkt sięgają również osoby dorosłe. Błyszczyk nie tylko upiększa usta małej księżniczki, ale również ma właściwości odżywcze.

Eksperymentuj i baw się kolorami!

TIbu Kids ma na celu dostarczyć wiele radości dzieciom. Chce to robić w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Dzięki delikatnym, wegańskim produktom dziecięca ciekawość może zostać zaspokojona. Założycielki podkreślają, że nie chcą zachęcać do makijażu małych dzieci. Kosmetyki dla dzieci zostały stworzone jak element edukacji i zabawy. Ich produkty pozwalają na bezpieczne eksperymenty w ramach domowego SPA.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama