• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Koniec z Tesco online! Do kiedy można zamawiać?

O tym, że Tesco kończy swoją działalność w naszym kraju, mówi się już od dawna. Po siedmiu latach obecności,na rynku, należy pogodzić się z faktem, że sklepu już nie będzie.

Tesco znika z Polski

To może być trudny czas dla wszystkich, który robili zakupy w Tesco. Sieć kończy swoją karierę w Polsce i zostanie w głównej mierze przejęta przez Netto. Stacjonarne sklepy działać będą jeszcze zgodnie z umową do końca lutego 2021 roku. Tesco Holdings B. V jako właściciel Tesco Polska podpisała umowę z Salling Group A/S dotyczącą transakcji sprzedaży 100% udziałów w Tesco w czerwcu tego roku.

Zakupy online Tesco. Do kiedy?

Okazuje się, że koniec działalności sklepów stacjonarnych równa się też z brakiem dostępu do zamówień online. Sklep internetowy Tesco e- zakupy był bardzo popularny wśród klientów. Była to jedna z pierwszych usług tego typu w naszym kraju, a przez te osiem lat, wiele osób zdążyło zaufać sieci na dobre. Niestety, tylko do końca października można robić zakupy w Tesco online, dotyczy to tylko wybranych miast. W Warszawie, Gdyni, Opolu i Bielsku-Białej ostatnie zamówienie można złożyć 23 października. Tylko w pozostałych dostępny jest najpóźniejszy termin, czyli 30.10. Ostatnie zakupy dotrą do klientów 31 października.

Tesco chwali się, że to osiem lat było prawdziwie owocnym doświadczeniem. Aż 8 milinów zamówień zostało dostarczonych w ręce klientów, a to daje sumę około 400 milinów produktów. Niestety pandemia koronawirusa spowodowała także duże straty dla sieci. W tym trudnym czasie zamknięto aż 24 placówki Tesco.

Sprawdź promocje w gazetce!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Intermarche
  • Zakupy online
  • Tesco
  • Ding poleca
  • Promocje
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Najlepsze produkty na święta w KauflandKaufland
26 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Kaufland
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge