• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Kolejna znana sieć wydłuża godziny otwarcia!

Na ten krok zdecydowało się już wiele innych sklepów. Tym razem Kaufland postawił na wydłużone godziny w sklepach.

Godziny otwarcia się zmieniają

W ostatnim czasie można było zauważyć wielkie zmiany w sklepach. Wiele z nich spowodowane jest nowymi obostrzeniami i ograniczeniami w sklepach. Z powodu koronawirusa rząd ogłosił wczoraj kolejne ograniczenia. Z tego powodu już wcześniej godziny otwarcia wydłużyły takie sklepy jak Biedronka czy Lidl. Wiele placówek zamieniło się w sklep całodobowy, a niektóre pracują do 23 lub 24. W Kauflandzie od dziś będzie bardzo podobnie.

Kaufland godziny

W Kauflandzie do tej pory można było robić zakupy jedynie w tradycyjnych normach czasowych. Większość sklepów otwarta była do 21. Teraz wybrane placówki czynne będą całą dobę. Czy inspiracją była Biedronka całodobowa? W pewnym sensie sieci na pewno wzorują się na decyzjach innych sklepów. Właścicielom zależy na tym, a by każdy zdążył zrobić zakupy, a niestety teraz w każdym punkcie przebywać może o wiele mniej osób niż jeszcze kilka dni temu.

Każdy sklep całodobowy to z pewnością wygodna opcja dla klientów. Pozwala to na elastyczną formę zakupów i ograniczenie kontaktu z większymi grupami ludzi. Nie trzeba też długo stać w kolejkach. Kaufland jako sklep 24 h będzie otwarty w Białymstoku (ul. Bohaterów Monte Cassino 12), Bydgoszczy (ul. Ludwika Solskiego 5), Grudziądzu (ul. Piłsudskiego 10), Krakówie (ul. Bratysławska 4 oraz ul. Wielicka 259), Lublinie (ul. Droga Męczenników Majdanka 14), Łodzi (ul. Kilińskiego 296), Poznaniu (al. Solidarności 42), Tychach (ul. Tischnera 1), Warszawie (ul. Batalionów Chłopskich 73, ul. Fieldorfa „Nila” 41 oraz Stalowa 60/64), Wołominie (ul. Wileńska 49), Wrocławiu (ul. Legnicka 62a oraz ul. Długa 37/47) i Żywcu (al. Jana Pawła II 7). Pozostałe placówki mają być czynne do 23.

W Kauflandzie szukaj promocji

Jeśli wybierasz się na zakupy, warto wiedzieć, że Kaufland gazetka zawiera wiele ciekawych ofert promocyjnych. W tym momencie pojawiły się już produkty świąteczne, promocje na ryby, zestawy alkoholi i okazje tygodnia. Wszystko można zobaczyć też na Kaufland pl. Nie zapomnijcie, że instalując naszą aplikację Ding, macie dostęp do wszystkich najlepszych promocji i do najlepszej listy zakupowej.

Gazetka Kaufland:

Inne promocje!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ding poleca
  • Lidl
  • Biedronka
  • Action
  • Intermarche
  • Promocje
  • Koronawirus
  • Zakupy
  • Kaufland
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Najlepsze święta z KauflandKaufland
3 - 9 grudnia 2020
Gazetka Kaufland
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Promocje od czwartku w LidluLidl
3 - 5 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Prezenty dla pasjonatów domu w Castoramie Castorama
2 - 27 grudnia 2020
Gazetka Castorama
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge