Kierunek Niemcy - śmiałe plany polskiego dyskontu!

Ambitne plany ma Pepco. W najbliższych latach zamierza otworzyć 2 tysiące swoich sklepów w Niemczech. O szczegółach przeczytasz w artykule!

Ekspansja Pepco w Niemczech
Ambitna ekspansja Pepco w Niemczech - na celowniku 2000 własnych sklepów. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Pepco stawia na nieustający rozwój

Znana w Polsce marka oferująca wysokiej jakości odzież dla całej rodziny, a także produkty dla domu i przyciągająca klientów zawsze atrakcyjnymi cenami rozpoczęła działalność w Polsce ponad dwadzieścia lat temu. Dla przypomnienia pierwsze sklepy Pepco powstały w Polsce w 2004 r. 

Dyskonter stał się równocześnie znany wśród klientów, jako jeden z najpopularniejszych sprzedawców odzieży dziecięcej oraz wiodący dostawca artykułów dekoracyjnych. Sklepy Pepco znajdziemy dziś w kilkunastu europejskich krajach m.in. w Niemczech, Hiszpanii czy Grecji.

Przekuć sukces w nowe inwestycje

Obecnie, koło zamachowe swojego sukcesu Pepco chce "przekuć" w silniejsze zaangażowanie na rynku niemieckim. Pomóc temu celowi mają plany otwarcia przez polski dyskont w ciągu kilku najbliższych ponad 2 tys. własnych placówek w Niemczech.

Jak informuje sieć, w nowych sklepach, na terenie Niemiec - na pierwszym planie zatowarowania znajdą się m.in. odzież w niskich cenach, a także artykuły dla domu oraz artykuły dekoracyjne.

Będzie to znaczący i śmiały ruch polskiej marki na tym trudnym rynku. Konkurenci Kik i Tedi, mają obecnie w Niemczech odpowiednio: 2 700 i 2 500 swoich placówek. 

Wschodnie landy na początek

Jak podaje Pepco, dla sieci najbardziej wartościowe lokalizacyjnie są wszystkie niemieckie miasta liczące ponad 20 tys. mieszkańców. Początkowa faza rozwoju Pepco w Niemczech, ma objąć przede wszystkim wschodnie landy Niemiec. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder