KFC zacznie przyrządzać kurczaka metodą drukarki 3D

Wszystko po to, aby móc drukować kawałki kurczaka w panierce za pośrednictwem drukarki 3D. To nowy sposób przygotowania jedzenia, który ma zmniejszyć ilość gazów cieplarnianych, tak niekorzystnych dla naszej planety.

Reklama

KFC nie przestaje zaskakiwać. Znana sieć podjęła współpracę z rosyjską firmą biotechnologiczną 3D Bioprinting Solutions. Wszystko po to, aby móc drukować kawałki kurczaka w panierce za pośrednictwem drukarki 3D. To nowy sposób przygotowania jedzenia, który ma zmniejszyć ilość gazów cieplarnianych, tak niekorzystnych dla naszej planety.

KFC to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi, którą od 1930 roku pokochały miliony ludzi na całym świecie. Tym razem sieć postawiła na nowoczesną technologie podczas procesu przygotowania swoich produktów. 

Na czym polega ten proces?

Firma KFC dostarczy Rosjanom wszystkie składniki jakie są potrzebne do druku, a Rosjanie z kolei na tej podstawie będą musieli opracować proces technologiczny. Proces ten ma umożliwić drukowanie gotowych już do smażenia i wrzucania do kubełka sztucznych kawałków mięsa takich jak kurczak. Najważniejszym dla marki jest to, aby smak wydrukowanego mięsa nie odbiegał od obecnego smaku oferowanych przez KFC przysmaków. Wielu klientów wraca po produkty KFC ze względu na ich niepowtarzalny smak i klasyczną już panierkę. 

skrzydełka kurczaka w panierce

Jakość produktów ma znaczenie 

Marka KFC bardzo często podkreśla, iż jakość składników z których przygotowane są ich produkty jest niezwykle ważna. Właśnie dlatego firma stawia na polskich dostawców, wyłącznie sprawdzone i naturalne produkty oraz wyselekcjonowane hodowle. To wszystko sprawia, że sieć wyróżniają świeże i smaczne dania, którymi można cieszyć się na miejscu, bądź zabrać ze sobą na wynos. Sprawdzą się zarówno w drodze na spotkanie, bądź na wycieczkę za miasto. Atrakcyjne ceny oraz częste zestawy promocyjne działają tylko na korzyść firmy. Tym bardziej, że w menu naprawdę jest co wybierać. 


 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama