Kawa Starbucks trafi na sklepowe półki.

Znana na całym świecie kawa Starbucks trafi na półki supermarketów!

Reklama

 Kawa Starbucks w sklepach?

Nestle uzyska prawa do sprzedaży produktów Starbucksa poza kawiarnie sieci. Dzięki temu kofeinowy napój będzie możliwy do przygotowania również w domu. Ziarna wielogatunkowej kawy, zapewniają niepowtarzalną głębię smaku już od lat.
Firma Starbucks istnieje od 1971 r. i słynie z wypalanych ziaren kawy o najwyższej jakości. Smak każdej partii jest wielokrotnie sprawdzany przed jej zatwierdzeniem. Misją marki m.in. jest zapewnienie ziaren spełniających najwyższe standardy jakości. Na ulicach wielu państw można dostrzec charakterystyczne kubki z logo Starbucksa.

W ramach globalnego "sojuszu kawowego” Nestle wprowadza kawę Starbucks do sklepów w Polsce. Pierwsze produkty, jakie będzie można zauważyć jesienią w sklepach to: kapsułki do ekspresów Nescafé Dolce Gusto oraz Nespresso. Do końca roku oferta powiększy się jednak o nowe produkty.

Sprawdź promocję na kawe w Intermarche!

Starbucks coffee oferta

Oferta marki Starbucks jest naprawdę szeroka. Sieć zapewnia wiele rodzajów kaw i napojów. Wśród nich można wyróżnić: napoje na bazie espresso, gorące czekolady, Frappucino blended beverages – bez kawy oraz na bazie kawy, herbata parzona, kawa filtrowana, Blended Juice Drinks oraz herbaty mrożone.

Marjana Davidovic, dyrektor dywizji napojów Nestlé w Polsce, dodaje: „Jesteśmy świadkami synergii trzech wiodących marek kawowych: Nescafé – najczęściej wybieranej marki kawy na świecie, Nespresso – marki premium w segmencie kawy porcjowanej, oraz Starbucks – ikony kaw z kawiarni. To odpowiedź na oczekiwania miłośników tego napoju, którzy chcą w domu cieszyć się kawą o najwyższej jakości i smaku, znanym im z ulubionych kawiarni”.

Zobacz ekspres do kawy w Biedronce!

Nestlé, to także przedsiębiorstwo o znaczącej pozycji na rynku konsumenckim. To światowy lider w produkcji wielu produktów dla dzieci takich jak np. kakao Nesquik. W Polsce bardzo dobrze znane wszystkim, kawy rozpuszczalne Nescafé, stały się dla wielu elementem codzienności. Współpraca doświadczonych i cenionych na świecie firm, z pewnością szybko przyniesie zamierzone efekty.
Zapach świeżo palonej kawy Starbucks, już niedługo będzie się unosić w wielu polskich domach. Mała chwila z filiżanką kawy w ciągu dnia może czasem przynieść wiele bezcennych chwil. Warto pozwolić sobie na odrobinę przyjemności i wypełnić swoją przestrzeń wyjątkowym aromatem palonej kawy.

Tu kupisz smaczną kawę!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama