Karty paliwowe wzajemnie akceptowane!

Karta paliwowa lub inaczej flotowa, to nie tylko ułatwione tankowanie. To atrakcyjne, kompleksowe rozwiązanie umożliwiające oprócz zakupu paliwa skorzystanie z wielu usług ułatwiających zarządzanie flotą. Sprawdź, jak poszerzyła się liczba stacji benzynowych, akceptujących karty flotowe! Zatankuj, załaduj, zjedz i jedź!

Stacje benzynowe Moya i Shell będą wzajemnie honorować swoje karty paliwowe
Karty paliwowe Shell Card i MOYA - będą wzajemnie honorowane. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Wzajemnie uznawane karty paliwowe

Ważnym udogodnieniem dla klientów stacji benzynowych jest m.in. wzajemne akceptowanie kart paliwowych. Z tej dogodności będą mogli skorzystać obecnie klienci stacji paliw Moya i Shell. Dzięki podpisanej umowie między Anwim S.A., właścicielem sieci stacji paliw MOYA a spółką Shell Polska, o wzajemnej akceptacji kart flotowych zwiększy się dotychczasowa liczba stacji, na których akceptowane będą karty Shell Card oraz MOYA firma. 

Paliwo i inne produkty 

Rozszerzenie honorowania kart paliwowych pozwoli użytkownikom zarówno Shell Card, jak i MOYA firma na korzystanie z ponad 800 stacji Shell i MOYA na terenie całej Polski. W przyszłości planowane jest również rozszerzenie wzajemnej sprzedaży o wybrane produkty pozapaliwowe oraz usługi, jak np. płyny do spryskiwaczy czy myjnia.

- Każdy krok naprzód w rozwoju i dostępności Shell Card jest dla nas powodem do radości, nie inaczej jest w tym wypadku. Karta paliwowa Shell przeznaczona jest dla wszystkich flot, niezależnie od ich wielkości oraz rodzaju. Poza gęstą siecią teraz już blisko 1300 stacji własnych i partnerskich w Polsce jest ona także akceptowana na ponad 38 tysiącach stacji w Europie. Klienci oprócz możliwości mobilnej bezgotówkowej płatności za paliwo, mogą korzystać z szeregu dodatkowych, innowacyjnych rozwiązań, m.in. regulować bezgotówkowo przejazdy płatnymi odcinkami autostrad, w tym także drogami objętymi opłatami eToll – mówi Łukasz Klamka, dyrektor ds. rozwiązań flotowych w Shell Polska.

Ewolucja karty flotowej Shell Card

Wraz ze zmieniającymi się oczekiwaniami klientów i rozwojem nowych technologii funkcjonalności karty flotowej Shell Card są rozbudowywane o kolejne elementy. Karta z paliwowej ewoluowała w kompleksowe rozwiązanie oferujące obok zakupu paliwa szereg usług ułatwiających zarządzanie flotą. Dzięki niej firmy mają dostęp do pełnego pakietu usług, m.in.:

  • tankowanie tradycyjnego paliwa,
  • ładowanie pojazdów elektrycznych,
  • zakup produktów i usług na stacjach Shell.

Korzyści dla posiadaczy karty flotowej Moya firma 

Karta flotowa MOYA firma na polskich stacjach sieci Shell jest kolejnym etapm rozwoju programu flotowego oferowanego przez Anwim S.A. Jak podała firma, współpraca z Shell Polska zwiększa zasięg programu kartowego MOYA firma dając możliwość jego użytkownikom tankowania paliwa na punktach Shell z wykorzystaniem karty flotowej MOYA firma.

- Flota jest bardzo ważną częścią naszego biznesu, dlatego nie ustajemy w rozszerzaniu oferty dla klientów tej grupy. Staramy się zapewniać im produkty i usługi jak najwyższej jakości. Przede wszystkim jednak intensywnie pracujemy nad zagęszczaniem sieci stacji paliw, na których klienci flotowi mogą realizować bezgotówkowe transakcje. Dziś sieć MOYA liczy już ponad 400 punktów i ciągle dynamicznie rośnie – zapewnia Andrzej Kisała, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży flotowej w Anwim S.A. 

Usługi flotowe za granicą - karty TFC 

Warto dodać, że operator stacji Moya, Anwim S.A. rozwija usługi flotowe także poza granicami Polski. Dzięki przejęciu holenderskiej spółki The Fuel Company - TFC, użytkownicy kart paliwowych TFC mogą bezgotówkowo tankować paliwo na ponad 8 tys. stacjach w 18 krajach Europy, a także rozliczać opłaty drogowe oraz szybko uzyskiwać zwrot podatku VAT i akcyzy na zakupione zagranicą paliwo. Operator stacji Moya podał również, że na stacjach Shell będą akceptowane wyłącznie bezgotówkowe karty flotowe MOYA firma.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.