Jysk zaprasza na zakupy! Wszystkie sklepy już otwarte!

We wszystkich sklepach stacjonarnych sklepów Jysk można robić już zakupy.

Reklama
ding ad-box placeholder

Teraz dużo czasu spędzamy w domu. To idealny moment przy wykonać mały remont, czy zmienić coś w soim mieszkaniu. Sklep oferyuje nie tylko meble, ale również ciekawe dodatki i potrzebne artykuły domowe. Szukasz czegoś, by zmienić swój ogród? Możesz znaleźć ciekawe inspiracje na wiele okazji.

Sieć Jysk wznowiła sprzedaż stacjonarną. Zgodnie z etapem rozluźniania obostrzeń wszystkie sklepy w galeriach mogą działać. Dyrektor operacyjny sprzedaży w Jysk Polska zapewniał w swojej wypowiedzi, że wszystkie sklepy są przygotowane, by działać bezpiecznie.

Na pierwszym miejscu zadbano o bezpieczeństwo pracowników Jyska oraz klientów. Sklep kieruje się wytycznymi zleconymi przez rząd. W sklepie znajdziemy środki do dezynfekcji, a kasy zabezpieczone są przezroczystymi osłonami.

Zakupy zrobimy we wszystkich sklepach Jysk!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.