Jysk daje 15% zniżki za zakupy z własną torbą! To krótka akcja!

Jysk znany jest z częstych wyprzedaży i atrakcyjnych cen. W gazetkach promocyjnych prawie co tydzień pojawiają się nowe artykuły, które możemy nabyć taniej. Tym razem sieć wymyśliła coś szczególnego. Nowa akcja pozwala zaoszczędzić, a ponadto wydaje się pro-ekologiczna.

Promocje w Jysk.
Reklama

Jak do Jysk to tylko z własną torbą

Sieć popularnych sklepów meblowo – przemysłowych Jysk zachęca klientów do zakupów wyjątkową akcją promocyjną. Każdy może załapać się na rabat – 15% wystarczy przyjść na zakupy z własną torbą, najlepiej jak największą. Zdanie umieszczone w banerze reklamowych brzmi: „15% rabatu na wszystko, co w niej zmieścisz”. Polecamy zabrać ze sobą ulubioną szmacianą czy bawełnianą by było bardziej ekologiczne i w trosce o środowisko. Trzeba pamiętać, zniżki naliczane są tylko w terminie od 24 do 26 czerwca, a udział biorą też towary przecenione!

Co z klientami, którzy nie zabiorą swoich toreb? Do sklepu zostanie wpuszczony każdy, jednak zniżka dotyczyła będzie tylko zaangażowanych i poinformowanych! O tego typu akcjach przypominamy zawsze w blogach na naszym serwisie Ding.pl, a sporo szczegółów zawierają też gazetki promocyjne. Zachęcamy do ich regularnego przeglądania i korzystania ze zniżek. Zakupy możecie też robić na Jysk online pl.

Gazetka Jysk:

Jysk wiatrak – czyli to, czego teraz szukamy

Wiatraki, wentylatory i baseny to produkty, których każdy z nas poszukuje już od początku lata. Teraz kiedy to upały wdały się szczególnie we znaki, sklepy przeżywają oblężenie. Podobnych artykułów szuka się nie tylko w Jysk, ale też w Leroy Merlin, Castorama i popularnych dyskontach. Nie wiesz jak ochłodzić się latem? Warto zapoznać się z ofertami wcześniej przez nas opisywanymi. Przy zakupie ważne jest, by zwrócić uwagę na funkcje i parametry urządzenia, a także na to, w jak dużym pomieszczeniu będziemy go wykorzystywać.

Jysk w aktualnej gazetce ważnej od 23 czerwca do 6 lipca niestety nie zamieścił wiatraków, możemy za to znaleźć materac piankowy Wellpur obniżony o 450 zł, cienką kołdrę letnią Kronborg tańszą o 225 zł, parasol ogrodowy chroniący przed słońcem z funkcją przechyłu i wentylacją w cenie 250 zł oraz pawilon ogrodowy SANKT HANS w ramach wielkiej wyprzedaży, oferowany za 1250 zł. Niby nie mało, jednak posłuży na pewno przez kilka sezonów. Jesteście ciekawi więcej? Zajrzyjcie do gazetki powyżej!

Jysk dla firm – jest już katalog

Na naszej stronie Ding.pl, poza aktualnymi gazetkami znajdziecie też specjalny katalog oferowany dużym organizacjom i firmom. Jeżeli jesteś właścicielem korporacji i chcesz przygotować letni kąt w plenerze dla swoich pracowników, być może na dachu wieżowca – to świetne promocje dla Ciebie. Sieć informuje, że pełny asortyment i wykaz asortymentu znaleźć można na jysk.pl.

Zobacz też promocje tutaj!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama