Jeśli nie wiesz - to podpowiadamy: Media Expert ma promocję na grę!

Z ciekawą, przedświąteczną ofertą wystąpiła sieć Media Expert, proponując klientom zainteresowanym grami komputerowymi znakomitą strzelankę Battlefield 2042, w wyjątkowej promocji!

Media Expert z wyjątkową ofertą dla graczy
Przebij się przez 100 poziomów w ramach przepustki bojowej, aby odblokować zawartość darmową i premium. Źródło: Media Expert
Reklama

Na siedmiu mapach

Rozgrywana w trybie pierwszej osoby gra Battlefield 2042 to typowa dynamiczna strzelanka, w której trzeba wykazać się refleksem i dobrą pamięcią. Battlefield 2042 oddaje w ręce gracza globalne pola bitew o niespotykanej dotąd wielkości. Siedem ogromnych, zaprojektowanych w nowatorski sposób map pozwoli graczowi w jeszcze większym stopniu poczuć skalę akcji. 

Każde pole bitwy jest osobną przestrzenią gry, z różnymi dodatkami, przez co gracz ma możliwość uczestniczenia w niezwykle zróżnicowanej rozgrywce z użyciem różnych maszyn czołgów, helikopterów, myśliwców. 

Gra z wieloma wyzwaniami 

Nowe mapy stwarzają nieustannie zmieniające się warunki bojowe i stawiają różnorodne wyzwania. Gracz na bieżąco musi reagować zmieniające się szybko zdarzenia w grze i różne kataklizmy:  przykładowo na burzę piaskową na pustyniach Kataru, rakietę wystrzeloną z centrum kosmicznego Gujany Francuskiej czy tornada zagrażające betonowym dżunglom Korei Południowej.

Portal Battlefield - jeszcze więcej doznań

Wykorzystując dostęp do portala Battlefield, gracz ma szansę odkryć nieoczekiwane bitwy i wejść do rozbudowanego świata gry na platformie społecznościowej. Nowe doznania są nie do zapomnienia, zwłaszcza, że na portalu masz możliwość zmiany zasad walki. 

W tym kreatywnym trybie gracz może m.in. modyfikować broń, sprzęt, zasady i nie tylko. Może też odtwarzać klasyczne rozgrywki dzięki wybranej treści z Battlefield 1942, Battlefield 3 i Battlefield: Bad Company 2 lub wykorzystać współczesną zawartość ze świata Battlefield 2042. 

Oferta promocyjna 

Oferta na grę Battlefield 2042 obejmuje wyłącznie konsole Xbox One oraz PlayStation 5. Gra jest sprzedawana w sklepach sieci Media Expert w promocyjnej cenie 39 zł. Warto wiedzieć, że tytuł nie ma darmowej aktualizacji, ale będzie działał w ramach wstecznej kompatybilności z Xbox Series X. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama