• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Jakie słodycze są teraz modne?

Słodkie przekąski są lubiane przez wielu z nas.

Jakie słodycze są dziś modne?

Najbardziej popularne marki ze słodyczami, nie muszą się martwić o swoją pozycję. Na świecie jest wielu fanów słodyczy, a do tego grona nie należą tylko dzieci. Jednym z najbardziej popularnych produktów w Polsce jest np. Ptasie Mleczko - produkt marki Wedel. Popularnością cieszy się też Raffaello, słodycze Kinder czy Merci. Nie należy zapomnieć o klasyku, jakim jest Prince Polo.

Zdrowe słodycze?

Moda na słodycze się zmienia. Na rynku zauważa się tendencję do tego, że klienci szukają zamienników lubianych i popularnych pozycji. Tymi zamiennikami mają być zdrowsze wersje produktów. Może być słodko, ale nie koniecznie z dodatkiem cukru lub składników niekorzystnych dla zdrowia. Współczesny rynek kieruje się takimi zasadami jak zdrowie, wygoda i premiumizację.
Coraz bardziej popularne stają się orzechy, batony impulsowe specjalistyczne oraz, funkcjonalne. Poszukiwane są nowe składy, bogate w składniki odżywcze! Dobrze jest, jeśli produkt jest łatwo i szybko dostępny. Żyjemy często w biegu – chcemy zjeść smacznie i szybko.

ptasie mleczko

Jakie słodycze jeszcze?

Warto zwrócić uwagę, że każdy kraj ma swoje ulubione i najbardziej popularne słodycze. W Anglii największą popularnością cieszy się Cadbury Dairy Milk, w Chinach czekolady Dove, a w Dani żelki Haribo.
Wybierając swoje słodycze, musimy kierować się przede wszystkim smakiem. Pomimo że na rynku wciąż pojawiają się nowości, czasem okazuje się, że najchętniej wracamy do smaków znanych nam od lat.

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Modne słodycze
  • Polomarket
  • Zdrowe słodycze
  • Słodycze
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Hity tygodnia w PolomarkeciePOLOmarket
23 - 29 września 2020
Gazetka POLOmarket
Super oferty w KauflandKaufland
17 - 23 września 2020
Gazetka Kaufland
Zdrowo i lokalnie w Carrefour!Carrefour
15 - 26 września 2020
Gazetka Carrefour
Jesienne promocje w Tesco!Tesco Centra Handlowe
17 - 23 września 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Dni bohatera domu w Leroy MerlinLeroy Merlin
16 września - 6 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Mega okazje w IntermarcheIntermarche Super
22 - 28 września 2020
Gazetka Intermarche Super
Mega promocje w Rossmannie!Rossmann
16 - 30 wrze 2020
Gazetka Rossmann
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Sekretny ogród w Black Red WhiteBlack Red White
10 wrze - 8 paź 2020
Gazetka Black Red White
Katalog promocji w Lidlu!Lidl
21 - 26 wrze 2020
Gazetka Lidl
Produkty greckie w Lidlu!Lidl
31 sie - 30 wrze 2020
Gazetka Lidl
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge