• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Jakie samochody dostawcze wprowadzi Carrefour? Szykują się zmiany!

Już niedługo zamawiając zakupy w Carrefour, będziesz mógł się spodziewać tego, że przyjadą do Ciebie nowatorskim pojazdem.

Nowe samochody dostawcze Carrefour

Nowe samochody dostawcze Carrefoura przechodzą aktualnie fazę testów. Będą to nowoczesne pojazdy elektryczne. Testowane są dwa: VW e-Craftera oraz Eidola Cargo. Będą przewoziły produkty spożywcze w sposób innowatorski. Na czym ma on polegać?

Jeśli zamówisz zakupy w Carrefour w sklepie internetowym, będziesz miał pewność, że produkty będą bezpieczniejsze niż dotychczas. Dzięki e – samochodom przewożone z magazynu towary będą miały mierzoną temperaturę przez całą drogę, dzięki temu będzie wiadomo gdzie i kiedy doszło do ewentualnego otwarcia pojemnika. Klient otrzyma produkty w nienaruszonym i niepogorszonym stanie.

Zobacz ofertę Carrefour:Carrefour wprowadza e – samochody dzięki współpracy ze startupem EV Fleet. Samochody zostały specjalnie przebudowane tak, by pomieściły, jak najwięcej towarów. Wewnątrz pojazdów zostanie zapewniona niezmienność temperatury, tak by wszystko było świeże i nie zepsuło się w trakcie dowozu lub nie rozmroziło.

Dziś spożywczy asortyment przewożą samochody z agregatem, który zużywa dużo energii. W samochodach brakuje specjalnych pojemników z materiału o niskim współczynniku przenikalności cieplnej. Inaczej jest w nowych e – samochodach. Ich wykorzystanie pozwoli zmniejszyć koszty ekonomiczne i środowiskowe. 

Sprawdź gdzie tanio zarobisz zakupy!


 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Leroy merlin
  • Intermarche
  • Zakupy online
  • Eko
  • Carrefour
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
30 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Kaufland
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lip - 5 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sie 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge