Reklama

Jakie samochody dostawcze wprowadzi Carrefour? Szykują się zmiany!

Już niedługo zamawiając zakupy w Carrefour, będziesz mógł się spodziewać tego, że przyjadą do Ciebie nowatorskim pojazdem.

Nowe samochody dostawcze Carrefour

Nowe samochody dostawcze Carrefoura przechodzą aktualnie fazę testów. Będą to nowoczesne pojazdy elektryczne. Testowane są dwa: VW e-Craftera oraz Eidola Cargo. Będą przewoziły produkty spożywcze w sposób innowatorski. Na czym ma on polegać?

Jeśli zamówisz zakupy w Carrefour w sklepie internetowym, będziesz miał pewność, że produkty będą bezpieczniejsze niż dotychczas. Dzięki e – samochodom przewożone z magazynu towary będą miały mierzoną temperaturę przez całą drogę, dzięki temu będzie wiadomo gdzie i kiedy doszło do ewentualnego otwarcia pojemnika. Klient otrzyma produkty w nienaruszonym i niepogorszonym stanie.

Zobacz ofertę Carrefour:Carrefour wprowadza e – samochody dzięki współpracy ze startupem EV Fleet. Samochody zostały specjalnie przebudowane tak, by pomieściły, jak najwięcej towarów. Wewnątrz pojazdów zostanie zapewniona niezmienność temperatury, tak by wszystko było świeże i nie zepsuło się w trakcie dowozu lub nie rozmroziło.

Dziś spożywczy asortyment przewożą samochody z agregatem, który zużywa dużo energii. W samochodach brakuje specjalnych pojemników z materiału o niskim współczynniku przenikalności cieplnej. Inaczej jest w nowych e – samochodach. Ich wykorzystanie pozwoli zmniejszyć koszty ekonomiczne i środowiskowe. 

Sprawdź gdzie tanio zarobisz zakupy!


 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy piosenki, reportaże radiowe, pisze, biega, i jeździ rowerem.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Polomarket - wszystko co ulubione ne Święta! POLOmarket
8 - 14 grudnia 2021
Gazetka POLOmarket
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
6 - 8 grudnia 2021
Gazetka Lidl
Kaufland -wielki wybór na świętaKaufland
2 - 8 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Kraina PrezentówE.Leclerc
30 listopada - 12 grudnia 2021
Gazetka E.Leclerc
Zestawy na święta od T-Mobile! T-Mobile
8 listopada - 22 grudnia 2021
Gazetka T-Mobile
Katalog świąteczny Lidl - kosmetykiLidl
18 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
2 - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Katalog zabawki - LidlLidl
16 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje świąteczne i nie tylko w Biedronce Biedronka
22 lis - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Lidl - w oczekiwaniu na świętaLidl
4 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.