Jakie samochody dostawcze wprowadzi Carrefour? Szykują się zmiany!

Już niedługo zamawiając zakupy w Carrefour, będziesz mógł się spodziewać tego, że przyjadą do Ciebie nowatorskim pojazdem.

Reklama
ding ad-box placeholder

Nowe samochody dostawcze Carrefour

Nowe samochody dostawcze Carrefoura przechodzą aktualnie fazę testów. Będą to nowoczesne pojazdy elektryczne. Testowane są dwa: VW e-Craftera oraz Eidola Cargo. Będą przewoziły produkty spożywcze w sposób innowatorski. Na czym ma on polegać?

Jeśli zamówisz zakupy w Carrefour w sklepie internetowym, będziesz miał pewność, że produkty będą bezpieczniejsze niż dotychczas. Dzięki e – samochodom przewożone z magazynu towary będą miały mierzoną temperaturę przez całą drogę, dzięki temu będzie wiadomo gdzie i kiedy doszło do ewentualnego otwarcia pojemnika. Klient otrzyma produkty w nienaruszonym i niepogorszonym stanie.

Zobacz ofertę Carrefour:Carrefour wprowadza e – samochody dzięki współpracy ze startupem EV Fleet. Samochody zostały specjalnie przebudowane tak, by pomieściły, jak najwięcej towarów. Wewnątrz pojazdów zostanie zapewniona niezmienność temperatury, tak by wszystko było świeże i nie zepsuło się w trakcie dowozu lub nie rozmroziło.

Dziś spożywczy asortyment przewożą samochody z agregatem, który zużywa dużo energii. W samochodach brakuje specjalnych pojemników z materiału o niskim współczynniku przenikalności cieplnej. Inaczej jest w nowych e – samochodach. Ich wykorzystanie pozwoli zmniejszyć koszty ekonomiczne i środowiskowe. 

Sprawdź gdzie tanio zarobisz zakupy!


 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder