• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Intermarche uruchomiło kolejną bezobsługową stację paliw

Na początku tego roku Intermarche udostępniło do użytku kolejną stację benzynową, która jest bezobsługowa i daje możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych. Dowiedz się, czym jeszcze wyróżnia się ta stacja paliw oraz gdzie się mieści.

Gdzie powstała nowa stacja paliw od Intermarche?

Nowa stacja benzynowa Intermarche została otwarta w Polkowicach przy ul.Kolejowej 29 tuż obok sklepu budowlanego Bricomarche. Największymi atutami tej stacji jest to, że klienci mogą w prosty sposób bezobsługowo zatankować swój pojazd i szybko zapłacić za paliwo kartą płatniczą lub smartfonem. Co jeszcze trzeba o niej wiedzieć?

Stacja zawiera cztery dystrybutory z benzyną oraz dwa z LPG. Paliwa pochodzą od dwóch dostawców: firmy SCA PETROLE Polska i spółki Orlen Paliwa. Warto też wiedzieć, że na stacji od Intermarche można tankować o dowolnej porze dnia i nocy, ponieważ jest otwarta całodobowo przez siedem dni w tygodniu. 

Intermarche chce dalej rozwijać sieć stacji benzynowych

W Polkowicach powstała już 70 bezobsługowa i bezgotówkowa stacja paliw pod szyldem Intermarche. Sieć podkreśla, że chce dalej rozwijać stacje benzynowa w kolejnych przymarketowych lokalizacjach na terenie całej Polski. Finalnym celem jest udostępnienie możliwości szybkiego tankowania pojazdów przy każdym supermarkecie Intermarche i Bricomarche w naszym kraju.

Sprawdź też najnowsze oferty promocyjne od innych popularnych sklepów!

Gazetka Auchan:

Gazetka Dino:

Gazetka Topaz:


 

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Stacja paliw
  • Stacja benzynowa
  • Intermarche
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 marca 2021
Gazetka Lidl
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lutego 2021
Gazetka Castorama
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
Rossman pomaga kobietomRossmann
16 - 28 lut 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lut 2021
Gazetka Castorama
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Pepco - poznaj jakość, pokochaj cenę!Pepco
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Pepco

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge