• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Ile wydamy na tegorocznego Sylwestra?

Z badania, które zostało przeprowadzone przez firmę Maison&Partners dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor, wynika, że w tym roku na Sylwestra przeznaczymy znacznie mniej niż w poprzednich latach.

Badanie dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wskazuje, że aż 69 proc. respondentów zadeklarowało, że ten wyjątkowy wieczór spędzą w domu w gronie najbliższych osób. 13 proc. poinformowało, że zorganizują Sylwestra z najbliższą rodziną w swoim domu lub mieszkaniu. Tylko 9 proc. wybiera się do kogoś na domówkę. W tym miejscu trzeba podkreślić, że w 2019 r. blisko 70 proc. badanych wyraziło chęć hucznej zabawy m.in. na balach sylwestrowych czy wyjazdach. 

Okazuje się, że na Sylwestra wydamy blisko 100 zł mniej niż w poprzednim roku - w porównaniu z 2019 r. kwota obniżyła się z 307 zł do 212 zł. Autorzy badania wskazują, że jest to spowodowane przede wszystkim ograniczeniami, jakie rząd wprowadził w związku z pandemią koronawirusa oraz słabą sytuacją materialną wielu osób.

Przypomnijmy, że od godziny 19 w Sylwestra do 6 rano w Nowy Rok obowiązuje zakaz przemieszczania się, jego złamanie może wiązać się wysokimi karami finansowymi. Przez to większość z nas woli spędzić spokojnie wieczór sylwestrowy w domu i nie narażać się na ewentualne nieprzyjemności ze strony władz.

Polecamy również sprawdzenie najnowszych ofert sylwestrowych, jakie przygotowały w swoich gazetkach promocyjnych największe sieci handlowe!

Gazetka Lidl:

Gazetka Kaufland:

Gazetka Intermarche:

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Nowy rok
  • Sylwester
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w Lidlu! Lidl
25 - 27 lutego 2021
Gazetka Lidl
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lutego 2021
Gazetka Castorama
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lutego 2021
Gazetka Agata
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
Zakupowe fantazje w IntermarcheIntermarche Super
23 lutego - 1 marca 2021
Gazetka Intermarche Super
Rossman pomaga kobietomRossmann
16 - 28 lut 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lut 2021
Gazetka Agata
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lut 2021
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge