Ile do wakacji? Biura podróży już gotowe na lato 2021!

Tui, Grecos, Rainbour Tours, to tylko kilka ze znanych biur podróży, które zachęcają klientów do wyjazdu na urlop. Wakacje 2021 wreszcie mogą być lepsze niż ubiegłoroczne. Wiecie już gdzie wyjechać i poznaliście oferty? Przyglądamy się im z bliska!

Wakacje 2021
Reklama

Ile do wakacji?

Wakacje 2021 to coś, na co czekają wszyscy. W tym roku wielu z nas po raz pierwszy od dawna postanowi zorganizować sobie daleki i zagraniczny wyjazd na wczasy. Z powodu pandemii koronawirusa plany urlopowiczów ciągle były zaburzane i pogrążone w chaosie. Biura podróży na ostatni moment wysyłały informacje o odwołanych lotach lub nieprzewidzianych obostrzeniach. Często, nawet gdy fizycznie dało się gdzieś polecieć, rezygnowaliśmy ze strachu o swoje zdrowie i ryzyko zakażenia. Do tego dochodziły oczywiście koszty związane z testami czy obowiązkowa kwarantanna. W tym sezonie jest już nieco inaczej, co prawda jeszcze nie doczekaliśmy się oficjalnego końca pandemii, jednak jak na razie liczba zakażeń w wielu miejscach stale spada. Koncerny farmaceutyczne zaproponowały też szczepionki, do których dostęp w ogromnym stopniu ustabilizował niepokoje społeczne.

Dni do urlopu odliczają nie tylko dorośli, ale przede wszystkim dzieci. Do oficjalnego rozpoczęcia wakacji i zakończenia roku szkolnego pozostało 6 dni, oczywiście bez wliczania weekendów. Najwięcej wolnego mają zawsze maturzyści i większość studentów, reszcie pozostaje się cieszyć standardowym, krótszym wypoczynkiem. Wakacje startują w piątek 25 czerwca, zaś pierwszy dzień lata wypada kilka dni wcześniej, bo w poniedziałek. Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu wiele rodzin wyruszy na wspólny wyjazd. Biura podróży przedstawiają bardzo atrakcyjne oferty w swoich katalogach, wszystkie znajdziecie je w jednym miejscu na stronie Ding.pl

Zobacz jeden z katalogów:

Wyjazd do Włoch wakacje 2021

Włochy to jedno z najbardziej popularnych państw, do którego Polacy chcą wybrać się na wakacje. Gorące słońce, ciepła woda i piasek to coś, czego na co dzień nam brakuje. Do tego dochodzą oczywiście tradycyjne włoskie potrawy jak pizza czy makarony najlepszej jakości. Oto kilka propozycji wakacyjnych prosto z biur podróży:

  • Itaka oferuje wyjazd na wyspę Ischia w cenie od 459 zł, Kalabrie od 1599 zł i Sardynię od 2039 zł.
  • Rainbow Tours oferuje wyjazd do włoskiego Apulia w cenie 808 zł za osobę czy do Emila Romania w cenie 1028 zł.
  • Tui ma w zanadrzu między innymi wyjazd WŁOCHY KALABRIA TROPEA w cenie 1689 zł za osobę lub do hoteli nad górnym Adriatykiem w cenach od 1981 zł za 7 noclegów od osoby.

Oczywiście to tylko wybrane wycieczki, na stronach internetowych lub poprzez konsultacje z poszczególnym biurem odkryjecie o wiele więcej!

Katalog Itaka:

Portugalia wakacje 2021

Portugalia to państwo, które również zyskuje coraz większą popularność. Jego stolica, czyli Lizbona, uznawana jest za jedno z piękniejszych miast w Europie. Na miejscu, co roku pojawiają się miliony turystów. To coś dla fanów delikatnego, słonecznego klimatu, plaży i śródziemnomorskiej kuchni. Biura podróży organizują wyjazdy w te miejsca:

  • Itaka: Oferuje wyjazd do Algarve od kwoty 1799 zł lub Riwiere Lizbońską od 1909 zł
  • Rainbow Tours ma w zanadrzu wycieczkę do Algarve w cenach od 1730 zł za osobę, na Maderę od 2155 zł oraz do Costa da Caparica i na Wybrzeże Lizbońskie od 2770 zł.
  • Tui też proponuje wakacje w Portugali, do wyboru m.in.: PORTUGALIA ALGARVE ARMAÇAO DE PERA od 1099 zł za osobę i PORTUGALIA MADERA GARAJAU od 1612 zł.

    Katalog Rainbow Tours:


Wakacje 2021 – gdzie jeszcze warto pojechać?

Na naszej stronie znajdziecie aż dwa katalogi biura podróży Tui, gdzie proponowane są nam wyjazdy do Czarnogóry, Albanii, Bułgarii, Grecji, Turcji, Grecji, Tunezji czy na Cypr. Następnie warto sprawdzić katalog Grecos z propozycjami greckich wakacji oraz egzotyczne miejsca, do których dotrzecie z Rainbour Tours. Interesuje was Itaka last minute? Z katalogów i na stronie sieci dowiecie się, o tanich wyjazdach do Turcji, Tunecji czy Egiptu. Ceny wynoszą około 999 zł i zaoszczędzić można nawet kilka tysięcy.

Każde z biur oferuje dodatkowe usługi jak ubezpieczenia turystyczne, środki transportu, przewodników i konsultacje co do wyboru wycieczek. Przed wakacjami warto też sprawdzić, z jakimi obostrzeniami należy się liczyć w związku z koronawirusem. Oczywiście najswobodniej będą się czuły osoby zaszczepione. Dotyczy to jednak tylko państw z obszaru Unii Europejskiej.

Szukaj artykułów na wakacje 2021 w gazetkach promocyjnych!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama