Reklama

Ikea wręczy Ci zakupy na parkingu. Wystarczy udać się w jedno miejsce!

Ikea dba o wygodę klientów i ciągle zwiększa ilość swoich punktów mobilnych. Na wybranych parkingach Carrefour odbierzesz swoje zamówienia bez problemu.

Mobilne punkty Ikea na parkingach

Ikea ułatwia nam życie jeszcze bardziej. Mobilne punkty odbioru zamówień dostępne są w 8 polskich miastach. Z takiej usługi skorzystają mieszkańcy Sochaczewa, Głogowa, Rybnika, Zamościa, Grudziądza, Białej Podlaskiej, Inowrocławia i Siedlec. To dobra opcja dla wszystkich, którzy mieszkają daleko od punktów Ikea, a chcą skorzystać z zakupów właśnie tam. Punkty odbierania paczek pojawiły się na parkingach Galerii Carrefour. To tylko początek, gdyż w planach jest poszerzenie usługi o kolejne miasta. To dobry pomysł, przykładowo mieszkańcy Rybnika najbliżej mają do salonów Ikea w Katowicach, to jest ponad 50 km. Dzięki nowym punktom klienci zaoszczędzą sporo czasu i pieniędzy.

Ikea i Carrefour podjęły poważną współpracę

Współpraca obu sieci ma być długofalowa, a skorzystają dzięki niej mieszkańcy mniejszych miast. Każdy, kto złoży zamówienie przez Internet na stronie ikea.com, odbierze swoje zakupy, tam, gdzie mu wygodnie. Mobilne punkty to nie jedyna forma odbioru zamówień online. Zakupy z Ikei można odbierać też w paczkomatach InPost w cenie 12 zł za paczkę do 25 kg, w punktach odbioru GLS w cenie 15 zł za paczkę do 30 kg, w specjalnych skrytkach IKEA lub w stacjonarnych salonach IKEA. Odbieranie zamówień jest bezpieczne i w większości przypadków całkowicie bezkontaktowe. Osoby zamawiające mogą wybrać dowolny dla siebie termin odbioru zamówień.

W IKEA trwają promocje!