Reklama

IKEA przygotowała wyjątkową kampanię świąteczną!

IKEA zwróciła uwagę na poważny problem społeczny, który dotyczy wyrzucania jedzenia, zwłaszcza w czasie Świąt Bożego Narodzenia. W swojej najnowszej kampanii przygotowała specjalny filmik świąteczny, którego celem jest zachęcenie klientów do świadomego gospodarowania żywnością.
fot.biuroprasowe.ikea.pl
fot.biuroprasowe.ikea.pl

IKEA wskazuje rozwiązanie, które pomoże dobrze zarządzać żywnością

IKEA już od dłuższego czasu jest zaangażowana w inspirowanie klientów do bardziej przemyślanego zarządzania jedzeniem. Wskazuje też, jak sobie z tym dobrze radzić. W jej ofercie znajduje się mnóstwo pudełek i pojemników w różnych rozmiarach, dzięki nim można przechowywać żywność w lodówce lub zamrażarce przez dłuższy czas.  

Trzeba również podkreślić, że IKEA wprowadziła program Food Waste Watcher, który ogranicza wyrzucanie żywności w swoich sklepach na całym świecie. W ten sposób zmniejsza marnowanie jedzenia w swoich restauracjach. To rozwiązanie jest niezwykle skuteczne, ponieważ przez okres trzech lat uratowało już ponad 600 000 posiłków! 

Warto też zapoznać się z krótkim filmikiem świątecznym, w którym IKEA w konkretny sposób zwraca uwagę na problem wyrzucania żywności.