• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Handel w niedziele wróci? Jest za tym ponad połowa Polaków!

Ponad połowa Polaków domaga się zniesienia handlu w niedziele. Jaki będzie skutek tych próśb?

Handel w niedziele

Ten temat wywołał już nie jedną burzę wśród rozmów Polaków. Jeszcze całkiem niedawno zakupy w niedziele nie były ograniczone. Przedsiębiorcy mogli otwierać sklepy, jeśli tylko chcieli w skróconych godzinach. Skutkowało to oczywiście tym, że wiele osób było zmuszonych do pracy w niedziele i reagowało na to bardzo nie chętnie. Z ograniczenia handlu najbardziej ucieszyły się ekspedientki, a klienci przyjęli fakt z oburzeniem. Teraz okazuje się, że aż 59% Polaków chce, by niedziele handlowe wróciły. Jak skończy się ten spór?

Gazetka promocyjna!

Polacy popierają niedziele handlowe!

Dane na temat procentowej ilości badanych pochodzą z badania agencji Inquiry, pisał o nich m.in. portal businessinsider. Jest wiele przyczyn dla poparcia powrotu do niedziel handlowych. Dzięki nim wiele sklepów m.in. w galeriach handlowych mogłoby odrobić straty spowodowane koronawirusem. Przez obostrzenia, wiele sieci zostało zmuszonych, by zamknąć swój biznes lub ograniczyć ilość punktów handlowych. Wiele osób uważa też, niedziele handlowe ułatwią zakupy i rozluźnią natężenie ruchu w sklepach. Zmniejszyłyby się kolejki i czas oczekiwania do kas.

Nowe obostrzenia wzbudzają coraz to większe niezadowolenie społeczne i dla większości niedziele handlowe powinny być koniecznością dla ratowania gospodarki. W ostatnim czasie tylko 27% odbierała zakaz handlu pozytywnie. W sejmie uchwalono już ustawę, za którą opowiedziała się większość głosujących. Miałaby zostać wprowadzona w ciągu 14 dni od jej ogłoszenia.

Sprawdź te oferty!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Ding poleca
  • Zakupy
  • Biedronka
  • Sklepy
  • Handel
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Najnowsze okazje w Polomarket!POLOmarket
25 listopada - 1 grudnia 2020
Gazetka POLOmarket
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge