• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Gucci planuje sprzedaż odzieży używanej.

Gucci w trosce o środowisko postanowiła otworzyć sklep z używaną odzieżą. Popularność second hand w ostatnich latach znacząco wzrosła. Korzysta z nich m.in. wiele modowych influencerek, ponieważ znaleźć w nich można prawdziwe perełki.

Gucci to firma o mocnej pozycji na rynku, której ubrania znane i cenione są na całym świecie. Wizerunek Gucci uznaje się za jeden z najbardziej wpływowych i postępowych marek modowych.

W trosce o wspólne środowisko

Marka zdecydowała się na otwarcie sklepu z odzieżą używaną przede wszystkim ze względów etycznych. Chodzi głównie o podjęcie kroków, które mogą przyczynić się o zadbanie o wspólną planetę. Przedmioty, czy też ubrania z drugiej ręki, to przede wszystkim oszczędność finansowa oraz materialna. W związku z ekologicznymi wartości marki, ubrania otrzymają drugie życie.

To jednak nie wszystko!

Gucci wesprze także działania w walce o polepszenie klimatu. Każda sprzedana sztuka odzieży używanej będzie oznaczać zasadzenie drzewa. To zasługa współpracy, jaką Gucci nawiązała z organizacją One Tree Planted. Z nowego pomysłu ucieszą się na pewno konsumenci, ale także zyska na tym nasza wspólna planeta.

Firma związała się także z The Real Real, która ma ogromne doświadczenie w sprzedaży używanych produktów. Współpraca z tak doświadczoną platformą pozwoli szybko uzyskać zamierzone rezultaty.

Używane produkty stają się coraz bardziej popularne

Kupno używanej odzieży może przełożyć się także na zabawę modą. Ubrania z drugiej ręki bez większych oporów jest nam łatwiej dostosować do swojego stylu. Koszt takich ubrań jest zawsze niższy od pierwotnej ceny. W dodatku mała liczba sztuk tego samego produktu zwiększa atrakcyjność towaru. Warto spróbować zakupów w second hand, ponieważ to oszczędność dla portfela oraz środowiska.

Zobacz gazetki promocyjne z modą!

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Gucci
  • Lidl
  • Carrefour
  • Ding poleca
  • Moda
  • Odzież
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Superłupy w KauflandKaufland
22 - 28 października 2020
Gazetka Kaufland
24 urodziny Leroy MerlinLeroy Merlin
28 października - 17 listopada 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
26 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Ulubione promocje w Polomarket!POLOmarket
28 października - 3 listopada 2020
Gazetka POLOmarket
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Rossman - Mega! Przebija wszystkoRossmann
1 - 15 lis 2020
Gazetka Rossmann
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge