• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Godziny dla seniorów w sklepach wracają!

Z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa, wiele sklepów powraca do dawnych obostrzeń i przywilejów, jednym z nich są godziny dla seniorów!

Od kiedy godziny dla seniorów?

Specjalne godziny w sklepach, przeznaczone specjalnie dla seniorów to nie nowość. Z taką propozycją wyszły już sklepy kilka miesięcy temu, kiedy Polska walczyła z pierwszą fazą pandemii. Okazuje się, że ilość zakażeń koronawirusa jest nadal groźna, z tego powodu zmiany powracają. Na tragiczne konsekwencje choroby wywołanej przez COVID- 19 najbardziej narażone są osoby starsze.

Osłabiony organizm, który zmaga się z dodatkowymi niedyspozycjami związanymi z wiekiem, może w bardzo łatwy sposób paść ofiarą wirusa. W takim przypadku przechodzenie choroby jest bardzo ciężkie. Młodzi ludzie często chorują bezobjawowo i nawet nie wiedzą, że mogą kogoś zakazić. Aby ograniczyć kontakt osób młodszych z seniorami, wprowadzono nowe godziny zakupów. Będą obowiązywać od środy – 15 października.

Godziny dla seniorów nie tylko w sklepach?

Za seniorów uznawane są osoby powyżej 60 roku życia. Ostatnim razem na przywilej można było liczyć dopiero po ukończeniu 65 lat, ale teraz kategoria wiekowa zostałą obniżona. Dla tych osób wszystkie sklepy w godzinach 10 – 12 będą obsługiwały tylko tę grupę wiekową. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest, aby seniorzy ograniczyli zakupy do minimum. Jeżeli w rodzinie są osoby młode, które mogą wyręczyć swoich rodziców lub dziadków w zakupach, warto skorzystać z pomocy i pozostać w domu.

Godziny dla seniorów to nie jedyne udogodnienie wprowadzone przez sklepy, niektóre sieci wydłużają godziny swojej pracy. W sklepie Biedronka można teraz robić zakupy nawet całą dobę. Gdzie jeszce godziny dla seniorów? Okazuje się, że nie tylko sklepy wprowadzają specjalne godziny. Można na nie liczyć również w drogeriach i aptekach.

Idziesz na zakupy? Sprawdź promocje!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Zostań w domu
  • Koronawirus
  • Promocje
  • Zakupy
  • Polomarket
  • Carrefour
  • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Superłupy w KauflandKaufland
22 - 28 października 2020
Gazetka Kaufland
24 urodziny Leroy MerlinLeroy Merlin
28 października - 17 listopada 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
26 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Ulubione promocje w Polomarket!POLOmarket
28 października - 3 listopada 2020
Gazetka POLOmarket
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Rossman - Mega! Przebija wszystkoRossmann
1 - 15 lis 2020
Gazetka Rossmann
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge