• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Godziny dla seniorów są w zagrożeniu? Premier ogłosił zmiany dla sklepów!

Każdy senior do tej pory mógł liczyć na taryfę ulgową w sklepach. Czy ta ulga nadal będzie aktualna?

Koronawirus wymusił zmiany w sklepach

Premier ogłosił dziś – 4 listopada szereg nowych zasad. Obostrzenia spowodują, że ucierpią m.in. sklepy i galerie handlowe. Od 9 listopada trzeba będzie pogodzić się z nowymi limitami, jeśli chodzi o liczbę klientów oraz zamknięciem wielu punktów handlowych. Każda galeria handlowa będzie miała otwarte tylko sklepy spożywcze, budowlane, apteki, drogerie, zoologiczne i usługi. Wiele osób zastanawia się co w tej sytuacji z godzinami dla seniora.

Seniorzy na zakupach

Wszystko dla seniora było w tym momencie organizowane w sposób bezpieczny i przemyślany. Specjalne godziny pomiędzy 10 – 12 oraz duże zniżki. Osoby powyżej 60 roku życia mogą niezmiennie cieszyć się godzinami dla seniorów. Od poniedziałku do piątku od 10 do 12 mogą robić zakupy bez tłumów i bez kontaktu z osobami młodszymi. Tym samym rząd zaleca też, by seniorzy ograniczali wychodzenie z domu do absolutnego minimum. Z okazji specjalnych godzn sklep jak Biedronka czy Lidl oferują specjlane zniżki  i rabaty. Można liczyż na platynowe rabaty oraz kupony rabatowe w aplikacji Lidl Plus

Gazetka promocyjna! 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ding poleca
  • Biedronka
  • Lidl
  • Promocje
  • Zakupy
  • Koronawirus
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Najnowsze okazje w Polomarket!POLOmarket
25 listopada - 1 grudnia 2020
Gazetka POLOmarket
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge