GIS ostrzega przed tym suplementem! Stanowi ryzyko dla zdrowia!

Główny Inspektorat Sanitarny na swojej stronie internetowej opublikował kolejne bardzo niepokojące ostrzeżenie dla konsumentów. Okazało się, że jeden z produktów stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i musi jak najszybciej zniknąć ze sprzedaży. Na jaki artykuł trzeba uważać? Dlaczego jest niebezpieczny? Dowiedz się wszystkich szczegółów z naszego tekstu.

Komunikat GIS
GIS ostrzega przed suplementem diety! Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Ostrzeżenie GIS. Jaki produkt musi zniknąć ze sprzedaży?

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował klientów, że w suplemencie diety BOSS Energy Extra została wykryta substancja, która może zaszkodzić konsumentom. Spożycie tego produktu stanowi zagrożenie dla zdrowia, dlatego musi jak najszybciej zniknąć ze sprzedaży. Sytuacja jest naprawdę poważna i pod żadnym względem nie należy jej lekceważyć.

Dlaczego suplement diety BOSS Energy Extra zagraża zdrowiu konsumentów? W komunikacie Głównego Inspektoratu Sanitarnego znaleźliśmy następującą informację: “W próbce produktu badanego w ramach działań urzędowych Państwowej Inspekcji Sanitarnej stwierdzono obecność sildenafilu. Substancja ta nie może występować w żywności, w tym w suplementach diety, ze względu na jej działanie medyczne. Spożycie produktu wiąże się z ryzykiem dla zdrowia”.

Jakie działania zostały podjęte w związku z wykryciem niebezpiecznej substancji w suplemencie diety BOSS Energy Extra? Główny Inspektorat Sanitarny poinformował, że: “Dystrybutor zobowiązał się poinformować wszystkich swoich odbiorców o konieczności wycofania produktu z obrotu. Państwowa Inspekcja Sanitarna prowadzi postępowanie wyjaśniające w przedmiotowej sprawie”.

Komunikat GIS - poznaj szczegółowe dane dotyczące niebezpiecznych produktów

Musisz wiedzieć, że ze sprzedaży zniknie tylko i wyłącznie jedna partia suplementu diety BOSS Energy Extra, pozostałe są bezpieczne i pozostaną w sklepach. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące trefnych artykułów - dane pochodzą z komunikatu Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zapoznaj się z nimi i zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Szczegóły dotyczące produktu:

Produkt: BOSS Energy Extra, Suplement diety.

Numer partii: 0238.

Data minimalnej trwałości: 18/10/2026.

Producent: Bio&Pharma, 207 Regent Street, 3rd Floor, Londyn, W1B 3HH.

Dystrybutor: Boss of Toys Sp. z o.o., Rumiana 34, 05-850 Ożarów Mazowiecki.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.