Reklama

Galerie handlowe zostaną zamknięte? Ministrowie właśnie zadecydowali!

Nie od dziś mówi się o ryzyku nowych restrykcji. Zamkniecie restauracji i obiektów sportowych, zostało przedłużone, a do tego szykują się nowe obostrzenia w Polsce.

Koronawirus zmusza do nowych obostrzeń?

Koronawirus na świecie rozprzestrzenia się bardzo szybko. Polska właśnie mierzy się z groźnymi skutkami pandemii. Z tego powodu, że chorych jest coraz więcej, a służba zdrowia staje się niewydolna, rząd alarmuje o kolejnych zmianach. Wszystko to dlatego, że objawy koronawirusa mogą być bardzo groźne, a także zupełnie niewidoczne. W ostatnim czasie wspominano o całkowitych lock downie, zamknięciu galerii handlowych czy ograniczeniu transportu. Dziś odbyła się oficjalna konferencja w tej sprawie, a premier wydał oświadczenie.

Czy galerie handlowe będą otwarte?

To kolejny pomysł na walkę z pandemią. Centra handlowe zostały już zamknięte w pierwszej fali pandemii na przełomie marca i kwietnia. Skutkowało to licznymi protestami i upadkiem wielu firm. Do tej pory każde centrum handlowe było otwarte, ale klientów i tak było niewielu. Tym razem może być bardzo podobnie, gdyż galerie handlowe znów pozostaną zamknięte. Poza tym obostrzenie obowiązuje nadal placówki artystyczne, gastronomię i wiele innych. Każda galeria handlowa znajdzie się znów w bardzo trudnej sytuacji.

Centrum handlowe będzie mogło zostawić otwarte sklepy jedynie z artykułami spożywczymi i kosmetycznymi, zaliczają się do tego również apteki, sklepy remontowo — budowlane, sklepy z artykułami dla zwierząt oraz usługi gastronomiczne i punkty z prasą. Obostrzenia obowiązywać będą od 9 listopada.

Nowe obostrzenia Polska

Wiadomo już, kiedy nowe obostrzenia. Jedne z nich dotyczą szkół, które będą prowadziły lekcje zdalne niezależnie od klas. Zasada wchodzi w życie 9 listopada. W kościołach będzie mogła przebywać jedna osoba na 15m2. W pojazdach zajętych może być tylko 50% miejsc siedzących. Nadal obowiązują obostrzenia wprowadzone dotychczas związane i zostają one przedłużone. Koniec obostrzeń zapowiadany jest na koniec miesiąca. Premier wspominał też o obowiązkowej kwarantannie za 10 dni, jeżeli sytuacja w Polsce się nie poprawi. Wygląda na to, że koronawirus znów pokrzyżuje plany wielu przedsiębiorcom. 

Gazetka promocyjna może się przydać jeśli wybierasz się na zakupy!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy piosenki, reportaże radiowe, pisze, biega, i jeździ rowerem.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Polomarket - wszystko co ulubione ne Święta! POLOmarket
8 - 14 grudnia 2021
Gazetka POLOmarket
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od czwartku w Lidlu!    Lidl
9 - 12 grudnia 2021
Gazetka Lidl
Od czwartku w KauflandzieKaufland
9 - 15 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Kraina PrezentówE.Leclerc
30 listopada - 12 grudnia 2021
Gazetka E.Leclerc
Zestawy na święta od T-Mobile! T-Mobile
8 listopada - 22 grudnia 2021
Gazetka T-Mobile
Katalog świąteczny Lidl - kosmetykiLidl
18 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Katalog zabawki - LidlLidl
16 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
6 - 12 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
29 lis - 15 gru 2021
Gazetka Biedronka
Lidl - w oczekiwaniu na świętaLidl
4 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.