• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Galerie handlowe znów otwarte? Jest już decyzja!

Podjęto decyzję o ponownym otwarciu galerii handlowych. Czy wszystkie sklepy wznowią działalność?

Galerie handlowe znów otwarte?

Koronawirus w Polsce nie spowalnia, ale nie obserwuje się też drastycznych wzrostów i zmian. Są tego pozytywne konsekwencje. Pojawiła się szansa na przetrwanie dla wielu przedsiębiorców. Premier ogłosił zmiany w lockdownie i lekkie poluzowanie obostrzeń. W tej sytuacji spać spokojnie mogą handlowcy. Galerie handlowe po dwóch tygodniach zawieszenia działalności znów będą mogły być w pełni otwarte. Ponownie zrobimy zakupy w sklepach z odzieżą i obuwiem oraz w księgarniach. Nowa zasada obowiązywać będzie od soboty 27 listopada.

Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług stwierdził, że decyzja o otwarciu pozwoli utrzymać tysiące miejsc pracy w handlu i usługach.Niestety przyszłość innych branży nie wygląda już tak dobrze. Nadal cierpień będzie turystyka, gastronomia, branża fitness, czy artyści.

Sprawdź promocje na Black Friday!

Jak będą działały galerie handlowe?

Działalność galerii od najbliższej soboty będzie bardzo rygorystycznie knotrolowana. Każdy punkt będzie musiał spełnić szereg norm sanitarno – epidemiologicznych. Ograniczona będzie liczba klientów, gdyż za każde 15m2 może przebywać jeden klient. Obowiązkowe będzie też zasłonięcie ust i nosa, a nawet rękawiczki i stosowanie środków higieny.

ZPPHiU zapewnia klientów, że dopełnione będą wszelkie starania, by każda galeria handlowa spełniania konieczne wymagania sanitarne. Zakupy mają być bezpieczne i spokojne. Mają też pozwolić przygotowywać się nam do gorączki przedświątecznej i uspokoić nieco nastroje społeczne.

Sprawdź też promocje tutaj:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirsu
  • Ding poleca
  • Intermarche
  • Black red white
  • Reserved
  • Zakupy
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Od poniedziałku w LidluLidl
18 - 20 stycznia 2021
Gazetka Lidl
Maxi okazje w IntermarcheIntermarche Super
19 - 25 stycznia 2021
Gazetka Intermarche Super
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket  POLOmarket
20 - 26 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Wyprzedaż w Lidlu trwa!Lidl
18 - 23 sty 2021
Gazetka Lidl
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
Powitajmy karnawał z TescoTesco Centra Handlowe
14 - 20 sty 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Od poniedziałku w LidluLidl
18 - 20 sty 2021
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge