• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Galerie handlowe otwarte od 1 lutego!

Minister zdrowia Adam Niedzielski, podczas dzisiejszej konferencji prasowej potwierdził spekulacje dotyczące zluzowania obostrzeń względem centrów handlowych. Oznacza to, że już od 1 lutego wszystkie sklepy w galeriach będą otwarte.

Od 1 lutego sklepy w galeriach handlowych będą działać w najwyższym reżimie sanitarnym

Adam Niedzielski na dzisiejszej konferencji prasowej w sprawie obostrzeń poinformował, że od poniedziałku 1 lutego wszystkie sklepy w centrach handlowych będą mogły funkcjonować. Podczas wystąpienia podkreślił, że sieci handlowe muszą stosować się do obowiązujących restrykcji sanitarnych i zapewnić klientom możliwość zrobienia bezpiecznych zakupów. W przeciwnym razie będą natychmiast zamykane.

Dzięki tej decyzji wiele sklepów nie będzie zmuszone do zwolnienia swoich pracowników. Ponadto handlowcy wreszcie będą mogli zacząć odrabiać straty finansowe, jakie ponieśli w związku z zamknięciem galerii w ostatnich tygodniach. Przypomnijmy, że Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) wyliczyła, że od początku pandemii koronawirusa straty całej branży wynoszą ponad 30 mld złotych.

Jakie zasady będą obowiązywały w centrach handlowych od poniedziałku?

Od 1 lutego we wszystkich sklepach w galeriach handlowych będą obowiązywały dokładnie takie same zasady sanitarne, jak przed Świętami Bożego Narodzenia. Jakie to restrykcje? Przede wszystkim limit osób: maksymalnie 1 osoba na 15 mkw, zasłanianie nosa i ust oraz dezynfekcja rąk specjalnym płynem antybakteryjnym.

Sprawdź też najnowsze oferty w gazetkach promocyjnych!

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Sklepy
 • Centra handlowe
 • Obostrzenia
 • Pandemia koronawirusa
 • Koronawirus
 • Galerie handlowe
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 marca 2021
Gazetka Lidl
Idealny czas na zmiany - CastoramaCastorama
3 - 31 marca 2021
Gazetka Castorama
Dla Twoich oszczędności - KauflandKaufland
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Kaufland
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
Leroy Merlin - narzędzia najlepszych marekLeroy Merlin
3 - 23 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Hity tygodnia w Polomarket! POLOmarket
3 - 9 marca 2021
Gazetka POLOmarket
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann wspiera kobiety   Rossmann
16 - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Pepco - poznaj jakość, pokochaj cenę!Pepco
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Pepco
Czas na Hiszpanię w Biedronce! Biedronka
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Biedronka
Kuboty w BiedronceBiedronka
22 lut - 10 mar 2021
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge