Reklama

Galerie handlowe mogą zostać zamknięte nawet do 31 stycznia

Wiele wskazywało na to, że otwarcie sklepów w galeriach handlowych nastąpi 18 stycznia tuż po zakończeniu się obowiązujących obostrzeń. Niektóre wypowiedzi rządzących zapowiadają jednak, że ten termin może się wydłużyć do 27 lub nawet 31 stycznia. Na oficjalne oficjalne informacje w tej sprawie trzeba będzie jeszcze poczekać.

W najbliższych dniach rządzący podejmą decyzję dotyczącą terminu otwarcia galerii

W zeszły piątek wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olga Semeniuk podczas wywiadu w radiu TOK FM poinformowała, że pradopodobnym scenariuszem jest przedłużenie terminu zamknięcia galerii handlowych od 10 do 14 dni od momentu zakończenia ferii, czyli 17 stycznia. W ten sposób rządzący będą chcieli uniknąć rozprzestrzeniania się koronawirusa i nie dopuścić do trzeciej fali epidemii. 

W tym miejscu trzeba też zaznaczyć, że w zeszłym togodniu minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin, który jest zarazem szefem Olgi Semeniu, powiedział, że jest zwolennikiem otwarcia galerii handlowych od 18 stycznia. Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, nastąpi to dopiero podczas posiedzenia rządowego zespołu zarządzania kryzysowego.

Cała branża zmaga się z ogromnymi stratami finansowymi

Jeżeli stałoby się tak, że galerie pozostaną zamknięte do końca tego miesiąca, wtedy będzie to kolejny cios dla wielu sklepów, które nie radzą sobie z niwelowaniem strat finansowych i znajdują się w bardzo cięzkiej sytuacji. Wyliczenia PRCH wskazują, że od początku pandemii straty tej branży wyniosły około 30 mld, natomiast w okresie ostatnich tygodni straty wyniosły już 4 mld.

Przypominamy, że w związku z obowiązującymi restrykcjami w galeriach handlowych są obecnie otwarte tylko sklepy z artykułami spożywczymi, drogerie, apteki, księgarnie, sklepy z meblami i produktami budowlanymi oraz sklepy zoologiczne. Oprócz tego można również skorzystać z różnych punktów usługowych (m.in. salony fryzjerskie, punkty z usługami telekomunikacyjnymi i oddziały banków).

Zachęcamy też do sprawdzenia najnowszych ofert z gazetek promocyjnych!

Gazetka Tesco:

Gazetka Lidl:

Gazetka Kaufland:

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od środy w PolomarkeciePOLOmarket
1 - 7 grudnia 2021
Gazetka POLOmarket
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od czwartku w Lidlu!     Lidl
2 - 5 grudnia 2021
Gazetka Lidl
Kaufland -wielki wybór na świętaKaufland
2 - 8 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Kraina PrezentówE.Leclerc
30 listopada - 12 grudnia 2021
Gazetka E.Leclerc
Zestawy na święta od T-Mobile! T-Mobile
8 listopada - 22 grudnia 2021
Gazetka T-Mobile
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
W tym tygodniu w Biedronce!     Biedronka
2 - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje świąteczne i nie tylko w Biedronce Biedronka
22 lis - 8 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
29 lis - 15 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
6 - 22 gru 2021
Gazetka Biedronka
Radosne odliczanie do świąt z RossmannRossmann
1 lis - 31 gru 2021
Gazetka Rossmann
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.