Galeria Bawełnianka ma nowego najemcę

Wolne powierzchnie handlowe i rozrywkowe w centrach handlowych są zawsze cenną inwestycją dla sieci handlowych. Gdy do potrzebnej powierzchni dodamy jeszcze odpowiednio "komercyjną" lokalizację, w centrum miasta, to sukces na wynajem jest pewny.

Sklep znanej sieci będzie działał w Galerii Bawełnianka
MediaExpert otworzy swój sklep w Galerii Bawełnianka. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Końcowy etap przed otwarciem

W Bełchatowie proces wynajmu lokali w centrum handlowo-rozrywkowym wchodzi w finalny etap. Ostatnio jednym z najemców tego, jak przyznają inwestorzy, najnowocześniejszego centrum handlowego w Bełchatowie, Galerii Bawełnianka został MediaExpert.

Elektromarket ma zamiar mocno zaakcentować swoją obecność na nowym miejscu i zaprezentować się, zgodnie ze swoją najnowszą koncepcją, na powierzchni ponad 600 mkw.

Plany rozwoju Galerii Bawełnianka 

Bełchatowska galeria handlowa Bawełnianka jest położona w centrum miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. W obiekcie o powierzchni ponad 33 tys. mkw. będzie mogło się rozlokować ponad 80 sklepów i punktów usługowych.

W bełchtowskiej galerii znajdzie się również strefa rozrywki z kinem i klubem fitness - informuje inwestor. Głównymi najemcami Bawełnianki będą m.in. jedyne w mieście marki, takie jak:

  • Reserved,
  • Half Price,
  • Mohito,
  • Cropp,
  • House,
  • Carry,
  • Pizza Hut
  • eobuwie. 

Strefa gastronomiczna  

O spożywczą ofertę handlową w Bawełniance zadbać ma supermarket Biedronka, który wraz z marketem sieci Lidl, oddalonym o 100 metrów od galerii, stworzą okazję do zrobienia pełnych zakupów dla klientów z najbliższego regionu.

Do dyspozycji klientów galerii będzie przeznaczona największa w mieście strefa gastronomiczna w unikalnym – industrialnym stylu oraz komfortowy parking na 700 miejsc. Otwarcie obiektu jest zaplanowane na wiosnę 2023 r.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama