fritz-kola superzero bez cukru jest już dostępna na rynku

Fani napoju gazowanego fritz-kola na pewno ucieszą się, że na naszym rynku pojawiła się kolejna wersja tego produktu bez zawartości cukru. Dowiedz się więcej szczegółów na temat tej nowości.

fritz-kola
fritz-kola w nowej wersji bez cukru już dostępna. Fot. Adobe Stock.
Reklama

fritz-kola superzero już w sprzedaży. Czym wyróżnia się nowy napój?

fritz-kola to napój gazowany, który został stworzony w 2002 r. przez dwóch studentów w Hamburgu. Na przestrzeni wielu lat zyskał mocną pozycję na wielu rynkach, w tym w Polsce. Na ten moment można śmiało powiedzieć, że stanowi sporą konkurencję dla potentatów tj. Coca-Cola, Pepsi, Fanta czy Mirinda. Klienci w przypadku tego produktu najbardziej cenią sobie oryginalność receptury i szeroki wybór smaków.

Na naszym rynku dostępna jest już fritz-kola bez cukru. Teraz swoją premierę ma nowa wersja napoju bez cukru fritz-kola superzero. Czym się wyróżnia? To napój o smaku koli, który zawiera dodatkową dawkę kofeiny z naturalnego ekstraktu z orzechów kola, ponadto ma też nutę cytryny. W tym miejscu trzeba też wspomnieć o tym, że nowa fritz-kola bez cukru tak samo jak pozostałe napoje marki, jest wegańska.

Co ważne, fritz-kola superzero oferowana jest tylko i wyłącznie w małych butelkach o pojemności 0,2 l i 0,33 l.

Gdzie można kupić napój frtiz-kola superzero?

fritz-kola superzero jest w trakcie wprowadzania na rynek, sieci handlowe mogą ją już zamawiać do swoich sklepów. Na ten moment nie wiemy, gdzie konkretnie można ją kupić, ale wydaje się, że powinna być już dostępna w niektórych placówkach handlowych. Jeżeli dowiemy się czegoś konkretnego w tej sprawie od razu zaktualizujemy artykuł o nowe wieści.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama