• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Elektroniczne etykiety cenowe w sieci Carrefour.

Sieć Carrefour ma w planach zainstalować w polskich sklepach elektroniczne etykiety cenowe. Firma Pricer ma zostać dostawcą instalacji ESL i przeprowadzić modernizację sklepów wyposażonych w tego typu rozwiązania. Jest to ambitny projekt, który dotrze również na polski rynek. 

Wartościami sieci Carrefour są zaangażowanie, troska oraz pozytywne nastawienie. Klienci niemal każdego dnia mogą korzystać z bogatej oferty sklepu. Sieć nieustannie się rozwija wychodząc naprzeciw swoim konsumentom. 

Zalet wykorzystania elektronicznych etykiet może być sporo. Wśród nich znajdują się takie kwestie jak: długi czas działania, elegancki design, czy wygoda w zarządzaniu treścią. Sieć Carrefour planuje wdrożyć system elektronicznych etykiet cenowych w około 500 sklepach. Proces ten ma się odbyć przed końcem 2022 roku.

Gazetka Carrefour:

Elektroniczne etykiety cenowe mogą okazać się wygodne oraz nowoczesne. Będą nie tylko wyświetlać aktualną cenę, ale pomogą także zlokalizować produkt na półce i przyniosą wiele innych, ciekawych rozwiązań.  
Pomysł sieci Carrefour dotyczyć ma wszystkich formatów sklepów tj. hipermarketów, supermarketów, hurtowni cash and carry, czy sklepu convience. Projekt zostanie wdrożony na kilku rynkach zagranicznych takich jak: Francja, Hiszpania, Rumunia, Polska, Włochy, Tajwan, Argentyna, Brazylia oraz Belgia. 

Miguel Angel González Gisbert, Global CTO w Carrefour, dodaje: „Pricer był kluczowym partnerem przez ostatnie 20 lat i nadal oferuje wiodące możliwości, jeśli chodzi o jakość wyświetlania, wydajność i prostotę oraz funkcje, takie jak pick-to-light”. Pozostaje z niecierpliwością wyczekiwać elektronicznych etykiet cenowych, które przyniosą wszystkim wiele korzyści. Na stronie carrefour.pl już teraz można sprawdzić dostępną ofertę sklepu lub znaleźć najbliższy sklep w swojej okolicy. 

Sprawdź też te promocje!

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ding poleca
  • Promocje
  • Tesco
  • Intermarche
  • Carrefour
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Od poniedziałku w LidluLidl
18 - 20 stycznia 2021
Gazetka Lidl
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket POLOmarket
13 - 19 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 gru 2020 - 19 sty 2021
Gazetka Leroy Merlin
Wyprzedaż w Lidlu trwa!Lidl
18 - 23 sty 2021
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge