Drogerie dm jako serce lokalnej społeczności

dm przekształca zakupy w pomoc lokalnym społecznościom. Odkryj, jak Twoje wydatki mogą czynić dobro!

dm
drogeria dm Fot. Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

W dzisiejszym świecie zakupy często sprowadzają się tylko do szybkiej transakcji. Niemiecka sieć drogerii dm udowadnia jednak, że może być inaczej. Wchodząc do ich sklepu, nie tylko zrobimy zakupy, ale również możemy stać się częścią większej zmiany. Drogerie dm niedawno spełniły nie jedne, a cztery lokalne misje i marzenia lokalnych społeczności! Czytaj dalej by dowiedzieć się, więcej! 

Więcej niż kosmetyki

Drogerie dm, od samego początku pojawienia się w Polsce, angażują się w inicjatywy społeczne. Jednym z charakterystycznych działań są tzw. Akcje Kasjerskie. Jest to innowacyjny projekt, który zapoczątkowany został w Niemczech. Akcje Kasjerskie przekształcają zwykłe zakupy w czyn dobroczynny. Przez moment kasy sklepów dm przejmują znane osoby – od wolontariuszy po influencerów. Ich zadaniem jest nie tylko obsługa klientów, ale również przekazanie całości dochodów na wsparcie lokalnych przedsięwzięć.

Marek Mączka, Kierownik Regionalny dm, wyjaśnia: "Zależy nam na tym, by nasza obecność w danym mieście przyczyniła się do rozwoju lokalnej społeczności i poprawiała jakość życia okolicznych mieszkańców"

Natomiast Michała Grabe, Kierownika Regionalnego dm, dodaje: "Pracownicy naszych sklepów samodzielnie decydują, które inicjatywy i w jakiej formie chcą wesprzeć. To oni na co dzień udzielają kompetentnych porad i budują relacje z klientami wykraczające poza zwykłe zakupy.".

Działania drogerii dm: blisko ludzi, blisko natury

W Myślenicach, Lubaniu, Krakowie i Wrocławiu odbyły się ostatnio wspomniane Akcje Kasjerskie. Dzięki zaangażowaniom pracowników i lokalnej społeczności udało się łącznie zebrać 40836,49 złotych! Fundusze wsparły szereg wybranych przez mieszkańców projektów: 

  • budowę i wyposażenie pokoju spotkań z rodzinami w nowo powstającym Hospicjum w Wiśniowej koło Myślenic,
  • renowację placu zabaw we wrocławskim przedszkolu nr 49,
  • wyposażenie klas w Szkole Podstawowej nr 151 przy ul. Wacława Lipińskiego 2 w Krakowie;
  • sprzęt sportowy dla Ludowego Zespołu Sportowego w Kościelniku. 
Akcje kasjerskie drogerie dm
Akcja kasjerska Wrocław 10.2023 Fot. Materiały prasowe

Ale to nie koniec dobrych inicjatyw! Drogerie dm pokazały swoje wielkie serce również dla czworonożnych przyjaciół. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kundelka, zorganizowano zbiórkę karmy dla legnickiego schroniska. Klienci myślenickiej drogerii dm mogli zaś doświadczyć czegoś wyjątkowego – pokazu mody dziecięcej. Natomiast drogeria z Krakowa wsparła sadzenie drzew i krzewów na krakowskim Ruczaju i Dębnikach. 

Akcje kasjerskie drogerie dm
Akcja kasjerska Kraków 10.2023 Fot. Materiały prasowe

Dzięki zbiórkom, pokazom mody i sadzeniu zieleni, dm zbliża się do mieszkańców. Drogeria udowadnia, że ich hasło "Tu liczy się człowiek" to nie tylko slogan, ale realne działania. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.