Drogeria dm otwiera kolejne sklepy. Będą powitalne rabaty i prezenty!

Ostatni czwartek marca będzie dniem otwarcia dwóch nowych sklepów stacjonarnych znanej i lubianej sieci drogeryjnej dm. Gdzie powstaną sklepy i jakie rabaty będzie można uzyskać, przeczytasz w artykule!

Drogeria dm otwiera kolejne sklepy stacjonarne
Nowe drogerie dm w Gogolinie i w Krakowie. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Podwójne świętowanie 

Jak podała marka, w czwartek, 30 marca nastąpi otwarcie dwóch, nowych placówek drogerii dm. Otwarty zostanie sklep w Gogolinie, przy ulicy Krapkowickiej 160A oraz w Krakowie przy ulicy Zygmunta Glogera 24 w galerii Vendo Park. 

W obu, nowo otwartych sklepach w dniach 30 marca i 01 kwietnia na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje. Na te dni detalista zaplanował 15 proc. rabatu powitalnego na całe zakupy oraz prezent - żel pod prysznic marki własnej Balea z limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla klientów w Polsce. Rabat będzie obowiązywał do 08 kwietnia.

Na mieszkańców Krakowa odwiedzających sklep w dniach 30 marca i 01 kwietnia czekać będą atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, spotkanie z pluszowym Misiem Czyścioszkiem - Saubär, profesjonalny makijaż twarzy, czy popcorn w poczęstunku.

W Krakowie - akcja drogerii dm dla szkoły

Nowo otwarta, krakowska placówka dm w najbliższą sobotę, 01 kwietnia, w ramach wspierania lokalnych inicjatyw we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 58 im. Tadeusza Kościuszki przeprowadzi kolejną ”Akcję Kasjerską”, której celem będzie zebranie funduszy na zakup sprzętu do nagłośnienia - radiowęzła szkolnego.

Wtedy też, w kasie usiądzie dyrektor szkoły, Jerzy Zychal, który sam będzie obsługiwał klientów drogerii dm. Pieniądze z zakupów zrobionych w drogerii dm w tym czasie zostaną przekazane szkole na sprzęt.

- Z radością czekamy na mieszkańców Gogolina i Krakowa. Jesteśmy ciekawi ich reakcji na naszą drogerię. Każde nowe otwarcie jest dla nas ważnym wydarzeniem, dzięki któremu docieramy jeszcze bliżej kolejnych klientów. Chcemy ich zaprosić do naszego świata, pokazać wszystko, co najlepsze - nasze marki, ludzi, którzy tworzą dm, nietypową politykę cenową i wnętrza zaprojektowane z myślą o ich komforcie. Mamy nadzieję, że dzięki temu będą mogli sprawdzić, które z naszych produktów lubią najbardziej i przekonać się, dlaczego warto przychodzić właśnie do nas na zakupy - mówi Marek Mączka, kierownik regionalny dm w Polsce.

Zakupy także przez internet

Warto wiedzieć,że klienci z całej Polski mogą dokonywać zakupów w sklepie online www.dm.pl oraz za pomocą aplikacji “Mój dm”. Mają przy tym możliwość wybrania najbardziej komfortowej i wygodnej dla siebie opcji realizacji zamówienia: dostawy w ciągu 2-3 dni roboczych do domu, dowolnego punktu odbioru DPD Pickup albo odbioru ekspresowego w swojej drogerii stacjonarnej już nawet po 3 godzinach od złożenia zamówienia.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama