W nowym sklepie Dino zrobisz zakupy już pod koniec października. Sprawdź, gdzie powstanie!

Ważna informacja! Nowa placówka handlowa sieci Dino już pod koniec października!

Nowa placówka Dino w Legnicy zacznie dziać już od października br.
Nowa placówka Dino w Legnicy zacznie dziać już od października br. Źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

Sieć z potencjałem

Placówki handlowe Dino powstają zwykle w małych i średniej wielkości miastach oraz na peryferiach dużych miast. Sklepy tej sieci można znaleźć w wielu województwach m.in. wielkopolskim, zachodniopomorskim, warmińsko-mazurskim, świętokrzyskim, śląskim, pomorskim, podlaskim, mazowieckim oraz małopolskim.

Obecnie sieć poinformowała, że ma powstać kolejna, nowa placówka. Sklep Dino ma powstać przy ulicy Koskowickiej na legnickich Piekarach. Pierwsze zakupy klienci zrobią pod koniec października br. 

Dynamiczny rozwój Dino

Według informacji prasowych podanych przez Dino Polska, na koniec czerwca 2022 r. firma zwiększyła rozmiary swojej sieci do 1975 placówek, wobec 1622 w roku ubiegłym. Ekspansji geograficznej towarzyszyło utworzenie blisko 6,3 tys. nowych miejsc pracy. Łączne zatrudnienie w Grupie Dino wyniosło na koniec I półrocza 2022 r. 34,5 tys. pracowników. Równocześnie dynamicznie wzrastała liczba osób dokonujących zakupów w sklepach Dino i wartość przychodów całej sieci.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.