• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Czy warto kupić cyrkulator powietrza?

Z roku na rok jest coraz goręcej. Latem, przy wysokich temperaturach ciężko wytrzymać w mieszkaniu. Nie każdy może pozwolić sobie na klimatyzację, która skutecznie obniża temperaturę w pomieszczeniach. Tańszą i łatwiejszą w montażu alternatywą jest cyrkulator powietrza, dzięki któremu przebywanie w domu stanie się przyjemniejsze.

Z roku na rok jest coraz goręcej. Latem, przy wysokich temperaturach ciężko wytrzymać w mieszkaniu. Nie każdy może pozwolić sobie na klimatyzację, która skutecznie obniża temperaturę w pomieszczeniach. Tańszą i łatwiejszą w montażu alternatywą jest cyrkulator powietrza, dzięki któremu przebywanie w domu stanie się przyjemniejsze.

Cyrkulator powietrza, jak sama nazwa wskazuje, służy do wprawiania w ruch powietrze. Wytworzony przez maszynę wiatr wyrównuje temperaturę w pomieszczeniach. Cyrkulacja powietrza jest również istotna na nasze zdrowie. Zastane powietrze może być przyczyną bólów głowy, osłabienia, zmęczenie, zapalenia zatok czy problemów z oddychaniem. Dodatkowo w okresie upałów jesteśmy narażeni na omdlenia. Żeby tego uniknąć, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Przy wyborze cyrkulatora powietrza tudzież wiatraka trzeba zwrócić uwagę na kilka parametrów:

  • Moc urządzenia – większy pokój będzie wymagał większej mocy
  • Regulowana prędkość – Dobry sprzęt posiada od trzech do czterech stopni prędkości.
  • Stabilność urządzenia – w zależności od wielkości i typu urządzenia warto przyjrzeć się paru aspektom. Każdy cyrkulator powinien mieć obudowę, dzięki której łopatki wiatraka będą bezpieczne. Musimy wybrać, który produkt będzie bardziej odpowiedni do naszego pomieszczenia: na nóżce czy na stelażu. Wiatraki zakupimy też w wersji mini, które zabierzemy ze sobą wszędzie – działają one zazwyczaj na wejście USB lub baterię.

Wentylator jest wielkim udogodnieniem. Warto mieć to urządzenie w swoim mieszkaniu.

 

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Czy warto kupić wentylator
  • Czy warto kupić wiatrak
  • Czy warto kupić cyrkulator powietrza
  • Cyrkulator powietrza
  • Wentylator
  • Wiatrak
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Stylowe wnętrza w Leroy MerlinLeroy Merlin
12 lut - 2 mar 2020
Gazetka Leroy Merlin
Zimowe inspiracje w Black Red WhiteBlack Red White
4 lut - 3 mar 2020
Gazetka Black Red White
hit
Carrefour - wszyscy zasługujemy na najlepszeCarrefour
11 - 24 lut 2020
Gazetka Carrefour
hit
Akcja podłogi i drzwi w sklepach Castorama!Castorama
19 lut - 17 mar 2020
Gazetka Castorama
hit
Na dobry tydzień - KauflandKaufland
20 - 26 lut 2020
Gazetka Kaufland
Media Expert włącza niskie ceny!Media Expert
15 - 27 lut 2020
Gazetka Media Expert
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge