• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Czy w Sylwestra będą obowiązywać godziny dla seniorów?

W Wigilię godziny dla seniorów zostały zniesione przez rząd w celu umożliwienia wszystkim zrobienia ostatnich świątecznych zakupów bez kolejek i pośpiechu. Czy w Sylwestra sklepy w godzinach 10-12 będą również otwarte dla osób poniżej 60. roku życia?

Mimo, iż sklepy w Sylwestra, podobnie, jak w Wigilię, będą funkcjonowały znacznie krócej, to godziny dla seniorów nie zostaną zniesione. Oznacza to, że w godzinach 10-12 wszystkie osoby, które mają mniej niż 60 lat nie kupią w żadnym sklepie ostatnich potrzebnych produktów. Przypominamy, że to ograniczenie dotyczy również aptek i drogerii.

Dlaczego w Sylwestra będą obowiązywać godziny dla seniorów? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, jednak wydaje się, że jest to spowodowane kolejnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone w życie w poniedziałek 28 grudnia i potrwają do 17 stycznia 2021 r. Nowe zasady są dość surowe i mają na celu niedopuszczenie do trzeciej fali pandemii koronawirusa i w konsekwencji śmierci wielu osób. 

Z tego względu zachęcamy do zrobienia zakupów przed 31 grudnia. Poniżej przedstawiliśmy kilka gazetek promocyjnych, w których znajdują się wyjątkowe oferty sylwestrowe. Zapoznaj się i sprawdź, jakie sklepy gwarantują największe zniżki!

Gazetka Tesco:

Gazetka Intermarche:

Gazetka Lidl:

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Godziny dla seniorów
  • Nowy rok
  • Sylwester
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w Lidlu! Lidl
25 - 27 lutego 2021
Gazetka Lidl
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lutego 2021
Gazetka Castorama
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lutego 2021
Gazetka Agata
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
Zakupowe fantazje w IntermarcheIntermarche Super
23 lutego - 1 marca 2021
Gazetka Intermarche Super
Rossman pomaga kobietomRossmann
16 - 28 lut 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lut 2021
Gazetka Agata
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lut 2021
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge